şükela:  tümü | bugün
 • kendisini ve buraları değerlendirecek olan ico.

  nebulas.io'dan sayfasına gidip inceleyebilirsiniz. henüz büyük borsalara düşmeden alıp kenarda tutunuz. 2018 sonu 2019 ortasına doğru beni yeşillendirerek teşekkürlerinizi iletebilirsiniz.

  sırf bu projeye yatırım yapmak için gate.io borasında hesap açtım. binance, kucoin, bitfinex gibi borsalara düşmeden önce almak akıllıca olacaktır.

  uyarı: nebulas'ın kodu nas, neblio (nebl) ile karıştırmayın.

  edit: uyarı için düzeltme.
 • günümüzden 20 sene öncesine dönün ve arama motorları olmadan önce interneti düşünün. arama motorlarının internet ortamında sağladığı kolaylıkları, nebulas blockchain ekosisteminde gerçekleştirmek istiyor.

  nebulas rank adını verdikleri çekirdek algoritma, likiditeye, kullanıcıların varlıklarının yayılmasına ve kullanıcılar arasındaki etkileşime dayalı olarak, smart contract, dapp vb. sıralaması yapmaktadır.

  şurada kendisiyle ilgili çok güzel bir incelemeye ulaşabilirsiniz. yatırım yapmadan önce mutlaka okumanızı öneririm.

  2018 ilk çeyrekte mainnet'i yayınlayacaklar dolayısıyla şimdiden alıp kenara atmak mantıklı olabilir. an itibariyle fiyatı: $8,30 civarındadır. alım için şurada belirtilen borsalar kullanılabilir.
 • tüm blok zincirler için bir arama çerçevesi sağlayan merkezi olmayan bir platform olan kendi kendini geliştiren bir blok zincir sistemidir
 • erc20 tokenidir