şükela:  tümü | bugün
 • pozisyonu. defans
  doğum tarihi: 1980
  doğum yeri: almanya
  boyu(cm): 1.91
  kilosu(kg): 85
  önceki kulübü: 1860 tsv münchen
  yabancı dil: almanca - ingilizce - yugoslavca
  eğitim durumu: lise
  hobileri: yüzme, basketbol
  ayakkabı no. 44
 • bir ara beşiktaş'daydı.döndü herhalde geri.
 • bir dönem be$ikta$ formasıda giymi$ olan, mac ba$ına 15 dakika oynayan ama primini eksiksiz alan yigit biriydi.
  pozisyonu defans olmasına ragmen daum tarafından alpay yazıyo bu da yazar dü$üncesiyle forvette denendi mamafih kaleye cektigi $ut:0 gol:0 olarak almanya'ya geri postalandı.

  sırf necat'ın korkusundan naziler o dönem bize bula$amamı$lar. hulk necat!
 • ortadirek $aban filminde bir sahnede kemal sunal takıma yeni gelen zenci basketbolcunun kafasına sopayla vurup kıyafetlerini almı$ ve kömürle rengini karartıp baykal kent'e new york hav havs'ın yeni transferi diye kendini yutturmu$tu. belki de biride necat'ın havalimanında yerine gecti ve fulya'ya öyle gitti.
  bu adamın bırakın bundesliga'da oynaması menek$e'de halı saha macı yapması bile yasaklanmalıydı.
 • daum un 2001-2002 sezonunda beşiktaş a getirdiği veit, kjaer gibi futbolcu güruhu arasında yer alan kişi. beşiktaş a defans oyuncusu olarak getirilmiş ne varki dahi daum(!) tarafından zaman zaman kurtarıcı olarak forvette yer almış az kalsın kendi başını da yakmasına neden olacak oyuncuydu. o sezon beşiktaş ın inönü de istanbulspor a 1-0 yenildiği maçta daum maçın sonlarına doğru oyuna forvet olarak almış, tribünler "necat gol gol" diye dalga geçmiş ve zıvanadan çıkarak daum u protesto etmişti. bu futbolcudaki gereksiz ısrar daum olan güveni azaltmıştı.

  sonrasında beşiktaş tan spvgg unterhachinge transfer olmuş 2. bundesliga da önemli zamanlar almış ve geçen sezonun 2. yarısında kurtarıcı olarak msv duisburg a transfer olmuştu. wikipedia dan öğrendiğimize göre orda da pek sevilmemekte.

  velhasıl daum un gereksiz yere ısrar ettiği bir futbolcuydu.
 • bir besiktas istanbulspor karsilasmasinda , besiktas 1-0 maglup durumdayken daum kurtarici olarak necat'i sahaya surerken oyundan cikardigi isim tumer metindir. yine ayni karsilasmada necat'in frikik kullanma istegi ise arkadaslari tarafindan hos karsilanmamistir.
 • daum'un 2001-2002 sezonunun ilk maçlarında denediği top rakipte iken 4-5-1 top bizde iken 3-6-1 taktiğinde sağ bekten sağ açığa doğru mevki değiştiren oyuncuydu. bu bölge için yetenek eksikliğini bırak, necat'ın beşiktaş'da kaldığı süre içerisinde alamancı olması ve daum ile aynı dili konuşmasına rağmen daum'un ne demek istediğini anladığını bile sanmıyorum.
 • fifa 14'ün en yavaş iki oyuncusundan biri. adamlar araştırmışlar.
 • son 5 dakikalarda oynadığı maçlardan birinden sonra bir spor sayfasında hakkında "bu boyla basket oynasa daha iyi olur" yazıldığını hatırladığım oyuncu. nerden hatırlıyorum, çünkü okumayı yeni sökerken gazete küpüründen okuyabildiğim ilk şey bu olmuştu.