şükela:  tümü | bugün
 • muhtemelen les juniors markali peyniri turkiye'ye getiren tek kisidir. zira bu peynire baska hicbir yerde rastlanmamistir...
 • sade tost kavramını ülkemize getirmiş kantinci, aile babası. normalde şeker gibi adamdır ama sucuğuna,kaşarına,sosisine laf ettirmez necati abi.

  +necati abi bu sosisler eşşek etinden mi yapılıyo yoksa ehi ehi
  -yok canım eşek skinden yapılıyo
  +ama ama....
 • facebookta bile kendine grup acilan yuce varlik. lafini esirgememesiyle taninir.

  - necati hoja, sikmece sokmaca hojaa!
  - lan uzun, sikerim belani duzgun konus..
 • törenlerde en arkaya faysalla oturup kur yapan fenerli kantinci şahıs. kendisini engellemeye çalışırdık ama fen tepenin abazan havası faysalın naftalin kokusunun önüne geçerdi!
 • 03/04 sezonunda bir iddia sonucu bıyıkları kestirerek baya bir madara olmuştu
 • ankara fen lisesi'nin gönüllerde taht kurmuş kahramanı. yatılılın yemeklerden doymayan karınlarının tek çözümü olan afl kantininin işletmecisidir. gerçi nisandan itibaren toptancılara kapısını kapatarak mayıs ortasında kantinin yağmalanmış görüntüsü almasını sağlar . ondan sonra şu diyaloglara rastlanır:

  - necati abi bi kola versene
  - gülüm kalmadı
  - o zaman gazoz ver
  - o da yok
  - ayran?
  - yok koçum en iyisi sana soda vereyim
 • ankara fen lisesinin sohbeti guzel kantincisi.. dersten kacip kantine siginsan halden anlar derse git demez.. ayrica ogrencilere laf soktugu da gorulmustur...

  birisi: necati abi ordan bir lolipop versene bize yaa
  cakalin biri: lan oglum yalamak icin para mi veriyonuz laaan
  necati abi: nie lan sen bedavaya mi yaliyon??
  cakalin biri: honk ahan ha????
 • efsane insan,ogrenci dostu;her ne kadar sene sonunda bir suru insan borc taksada hala hesap acabilen bir insan.ayni zamanda ramazan abiyle konusmaları +18 duzeydedir.ayrıca acı koy,bas ver tarzı kelimeler hemen cevrilerek ogrenciye kufur olarak geri donme potansiyelini de tasır.
 • deep turkish web'de, gerçek kaybedenler kulübü'nde adı geçen karakterlerden birisidir. inşallah bir gün onu da işlerler.
 • necati abi içinde olunca hoşa gitmeyen, ama dıştan bakınca komik enstantanelerin içinde olurdu sık sık. öğle yemeği zamanı, hele bi de yemekhanedeki yemek her zaman olduğundan daha iğrençse kantin hınca hınç dolar, necati abi kendini bi yoğunluğun içinde bulur:

  - necati abi!
  - necati abi!
  - necati abi benim kaşarlı n'ooldu?
  - necati abi bana bi hamburger!

  bu yoğunluk necati abi'yi gerer, adam artık patlama noktasındadır, ama yüksek sesle öğrencilere bağırıp çağırma şansı yoktur:

  - necati abi!
  - (sessizce) ebeyin amı!
  - (yüksek sesle) ne var hasan?

  genel olarak çok iyi muhabbeti vardır. fanatik fenerli olması nedeniyle bu sene çok iddia kaybettiği düşünülebilir, ama necati abi bir yolunu bulup zararını telafi edecek ticari yeteneğe sahiptir...

hesabın var mı? giriş yap