şükela:  tümü | bugün
  • bugün öğretmenler için düzenlenen seminerde yaptığı konuşmayla büyük beğeni toplayan sempatik insan. verdiği örneklerle, konuyu anlatırken yaptığı canlandırmalarla falan eğlenceli bir anlatım tarzı var. stand-up yapsa yeridir. velhasıl şeker adam.
  • yaklaşık 6 saat boyunca ayakta durup onlarca, yüzlerce ve hatta binlerce kişiye hakim bir şekilde kimseyi sıkmadan, bunaltmadan konuşabilen bilgi, beceri ve anlatma yeteneğine hayran olduğum kısa boylu biraz da tombik eğitimci hocamızdır. kendisinden ders alabilmek için türlü türlü taklalar atan godamanlar, millet vekilinden torpil arayanlar oldukça fazladır.
  • karşısında ki topluluğu bir anda yerle bir edip bir anda toplayabilen bir adam. hemde adam gibi adam gönül koymak, kızmak, sinirlenmek imkansız o kadar sempatik insan.
  • takip etmek isteyenler için twitter hesabı: https://twitter.com/necati1965

tanım: gazi eğitim fakültesi'nin hem en şeker hem de en karizmatik hocası.
  • öğretmenler için düzenlenen seminerlerin ilk gününde az da olsun yüzleri güldürmüş hocadır.
  • "bu meydan kanlı meydan" diye halay çekilen barış mitingi mi olur? tarzında bir tweet atmıştı. ruhi su türküsü olduğunu hatırlattı birisi. onu biliyorum filan dedi ama hatasını geç de olsa anladı ve ertesi gün tweeti silmiş. bence sadece eğitime odaklansın. siyaset ona göre değil.
  • her öğretmen ve ebeveynin okuması gereken harika bir makaleye imza atmış profesör.

ödül öğrenmeyi destekler mi?
  • idealhaber.com yazarı.

yeni yazısında çocukların yaz tatilinde neler yapması gerektiğini gayet güzel açıklamış.