şükela:  tümü | bugün
  • "c ve sistem programcıları derneği"nin nadide eğitmeni.
    öğrencilere bay/bayan diye hitap ederek aynı anda geyik yapabilmeyi becerebilen zat.
  • c ve sistem programcıları derneğinde c derslerine giren insan. esprileriyle sınıfı coşturmasının yanı sıra, engin c bilgisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.
    bide web sitesi var, buyrun;
    http://www.nergin.com/

edit: site kapanmış gitmiş, bir zamanlar vardı.
  • csystem.org adresinde, kursta verdigi ders notlarini indirebileceğiniz insan. ders notları hakikaten cok güzel hazırlanmış ve kaliteli. kacirmayin derim.
  • tüm zamanların en süper hocası galiba.iki dakika durmadan saatlerce konuşur ve yazar.c yi ve c++ ı yutmuş tamamiyle.metalurji mühendisliği mezunu olduğunu duyunca epey şaşırmıştım.ayrıyetten gayetten de esprili bi kişiliktir.hem zeka hem espri.tek ben değilmişim demek ki.
  • birşeyi bilmek ayrıdır, anlatmak ayrıdır. necati ergin c ve c++ konusunda bilgisi tartışılmaz, anlatma konusunda ise görüp görebileceğiniz en yetenekli insanlardan biri. bir insan düşünün ki 150 saatlik kursu "şu gün şu saatte şunu anlatıyorum, 20 dakika bu örnek, 15 dakika sorular" falan şeklinde düzene koymuş olsun. hem akıcı konuşsun hem akıllıca.

bu da kitap arkalarına yazılan pohpohlama yazılarına benzedi ama, ne diyeyim, sezarın hakkı sezara.

~~new york times~~
  • italyan kültür merkezi'nde verilen italyanca kursunun yedi kurunu da çatır çatır bitirmiş bir insandır kendileri. şu şıralar da rusçayı gözüne kestirmiştir.
  • vejetaryen olduğunu öğrendiğim süper aşmış eğitmen.
  • java öğrenirken, ah java eğitimi de verseydi dedirtek kişilik. kendisinden alınan c/c++ eğitimi tadından yenmezdir. patronluğu ise ayrı güzeldir.
  • kendisinin forex hakkında şöyle bir lafı vardır:

"sanal para ile forex'te oynamak mercimeğine poker oynamak gibidir."

burada sanal para olarak kastettiği demo hesaplarda har vurup savurduğumuz binlerce dolardır.
  • yazin stajina kabul almayi umdugum bir sirket icin, c++ bilgilerimi gelistirmek adina, notlarini haril haril okudugum hoca. simdiye dek hep ingilizce calismistim, turkcesi ilk basta garip geliyor ama sanirim daha hizli anlamak icin anadil daha iyi, ayrica, tavsiyem: turkce metinde, daha cok ingilizce kelimelere referans verilirse, basit ornek: nesne-object gibi, turkiye disinda bu notlardan faydalanacaklar icin daha iyi olur, hocanin eline saglik