şükela:  tümü | bugün
  • gezi parkı direnişinin esprili havasına renk katmıştır.

(bkz: şaka olsun)
  • şaşmaz kalmaz necati, şaştı kaldı, o ne o açıklama o?
    ne söylemek istediği belli, ne söylediği, ne de söyleyeceği.durgun türkçe, gereksiz duraksamalar, sesinde renk yok, anlamsız kelimeler, nazar değmiş necati'ye nazar.
    demek ki her şey dizideki gibi olmuyor polat abi, sen polat'ı oyna en iyisi, karizmayı da daha fazla çizdirme...
  • açıklamalarından sonra her ağaca bir nazar boncuğu kampanyası başlamıştır.
  • basın açıklamasında yurtdışından arkadaşlarının aradığını belirtti. sharon ve andy miydi acaba arayanlar merak ettim vallahi. o değil de, bir insan iki cümleyi bir araya getiremiyorsa, ne diye çıkar kameraların önüne, ayrıca gezi ye gitmediyse, olayları görmediyse, hangi sıfat ve donanımla gidip görüşmüş başbakanla anlayamadım. nevi şahsına münasır bir oyuncu. ilginç valla, böyle bakkalda ağzı açık kurtlar vadisi seyreden gençleri etkilemek için mi kullanılmış kendisi çözemedim.
  • divxplanet'de türkçe altyazısı bulunan açıklamanın sahibi kişidir. necati_sasmaz_aciklama_gezi_2013_bdrip.srt şeklindedir.
  • hemen onerisi isvicreli bilim adamlari tarafindan degerlenirdi ve nolur nolmaz bir nazar boncugu asildi gezi parkina.

foto
  • önüne konmuş bir metni tekrarlamadığında nasıl boş laflar ettiğini hep beraber gördüğümüz kişi.
  • kadiri tarikatı şeyhinin oğludur. bu durum hayata nasıl baktığı ve akp'ye nasıl bu kadar sevgi dolu olduğunu çalıştığı şirketlerin dizilerin yapımcılarının niçin hiç maliye tarafından denetlenmediğini de net biçimde ortaya koyar. kadiri tarikatı nedir?
  • sen mehmet guleryuz'e gaz sik, fazil say'a hapis cezasi ver, zeki demirkubuz'un canina kast et, sanatci diye elinde bu kalir iste.

biz gezi'de piyano resitali dinlerken, siz necati gibilerle muhattap olmak zorundasiniz. ozur dilerim ama uzulmuyorum bu bilinc ve mantik duzeyine maruz kalmis olmaniza. kendi davetinizle muhattap aldiginiz adamin anlatamadiklarinin sizin anlattiginizi sandiginiz seyden bir farki oldugunu mu dusunuyorsunuz? siz necati'nin belki universite'den mezun olmus halisiniz hepsi bu.

yapilan herseyi bir kenara koysak, gazi, iskenceyi, hakareti, asagilanmayi, zarari, yarayi bereyi, bizim elimizde bu piril piril genclik kalicak, sizin elinizdeyse necati. buna bile uzulmuyorsaniz gercekten bitmissiniz bence.

peki bu bilinc duzeyinin yarin yapilacak referandumda ne oldugunu asla bilmedigi ve bilmeyecegi 'opera' binasina canhiras evet diyecek olmasi?

allah kimseyi baskasinin zekasiyla(?) is yapmak zorunda birakmasin. amin.

hesabın var mı? giriş yap