şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe alt yapısından yetişen, 1988 doğumlu kaleci. yanılmıyorsam daha önce karşıyaka'da kiralık olarak forma giyiyordu ama artık bonservisi izmir kulübünde. karşıyaka'nın son 2 maçında kaleyi korudu, eski beşiktaşlı ramazan kurşunlu yedek bekliyor...
  • şuanda oynanan 29 ocak 2011 karşıyaka çaykur rizespor maçında son derece başarılı bir oyun oynuyor. iyi kaleci olduğu çok net ortada. keşke zamanında volkan babacan'a tercih edilseydi.
  • başbakan`ın korumaları tarafından darp edilip, darp edildiğiyle kalmayan ve durumu avrupa insan hakları mahkemesi`ne taşıyan ve tazminat kazanan yurdum insanı. bazı haber sitelerinde kesin sonuç verilse de henüz kendisine kararla ilgili bir belge iletilmemiş. umarım doğrudur ve umarım kazanmıştır.

http://www.bugun.com.tr/…yacagim-dedi-haberi-163637
  • çaykur rizespor'a transfer olmuştur..
  • chp'nin çankaya belediyesi aday adayı olan isim.
    sivas davasında mağdur ailelerin avukatlığını üstlenmesi, gezi'yi dilinden düşürmemesi umut vaat edici. kılıçdaroğlu için doğru karar olacaktır.
  • chp onseciminde ankara 1. bolgeden en yuksek oyu alarak birinci cikan insan.
    guleryuzu, devrimci durusu, gezi, tuzlucayir direnislerindeki tutumu ile chp'ye ankara'da doping yaptiracak isimlerden birisidir.

digeri benzer onemli isim icin (bkz: ali haydar hakverdi)
    gerci listeye giren adaylardan hemen hepsi bu durustadir ama yuksek oy aldiklari icin simdilik ikisinden bahsediyorum.
  • ankara 1. bölgede yapılan önseçimden birinci çıkan isim. önseçim döneminde sokaklardaydı, sandıktan birinci çıktı ve kendisi hala sokaklarda, saha çalışmasında. ankara'nın her yerine gidiyor, herkesi dinliyor. avukatlık stajım sürecinde kendisiyle bir araya gelme, sohbet etme fırsatı yakalamıştım. sevecen, naif, öte yandan hayatı mücadeleyle geçmiş birisi necati yılmaz. önseçimden birinci çıkması ve haziran itibariyle mecliste olacak olması sevindirici.

sivas katliamı davasında mağdur ailelerin avukatlığını yaptığını öğrenmem beni mesleğim anlamında heyecanlandırmıştı. içinde olduğumuz süreçte içi en çabuk ve en hızlı biçimde boşaltılan hukuk alanı oldu hepinizce malum. işte böylesi bir ortamda, örneğin sivas katliamını gerçekleştirenlerin avukatlığını yapanların akp'de vekil olduğu bir dönemde necati yılmaz gibi bir ismin chp'nin önseçiminde birinci olarak çıkması hem partiye, hem siyasete olan güvenimi arttırdı desem yalan olmaz.

kendisini gezi direnişinde, ankara'da direnişin en yoğun yaşandığı tuzluçayır direnişinde ön sıralarda görmek mümkündü. chp ankara il başkanlığı da yapmıştı kendisi vakti zamanında sanıyorum. oradan da parti tabanının isteklerine hakim olduğunu az çok tahmin ediyorum. artık halkın vekili değil "sokağın vekili" olmanın önemli hale geldiği şu dönemde kendisinin sandıktan birinci çıkması tam yerinde olmuş.

neyse efendim uzatmayayım. ki zaten buraların kendisi meclise girdiğinde entry dolacağına inancım sonsuz. çok iyi şeyler olacak çok.
  • 2015 seçimleri sonucu ankara milletvekili seçilmiştir.
  • onca zamandır chp'nin içinde kavgalara sebep olan atatürk tablosunu indirme mevzunun öznesi* kişiymiş.
    şahsi görüşüm asıl sorunun kendisinin değil onca ağır gündemin arasında kendisinin sebep olduğu olay ile ilgilendiği için chp yönetiminde olduğudur.
  • yandaş medyanın kuyuya attığı taşla başlayan ve günlerdir devam eden "atatürk portresi çöpe atıldı" yaygarasının merkezindeki kişiymiş. an itibariyle yaptığı bir açıklamada orada bahsedilen kişinin kendisi olduğunu kendisi ifade etmiş. nazlıaka'nın dillendirdiği muharrem ince'nin de kulak kabartıp yandaş medyaya servis ettiği bu olayın yalan olduğunu odada yapılan polis kontrollerindeki raporlarla kanıtladığını belirtmiş: http://www.cumhuriyet.com.tr/…o_vekil_benim....html