şükela:  tümü | bugün
  • counter oynayan bi veledin fenomen olacak videosu. allah'ım yazarken hala gülüyorum.

link

--- spoiler ---

komutanım bana da aferin de

allah'ım kafadan yemiş bi de

--- spoiler ---
  • cs go'daki kendince komiklikler şakalar yapan ergenlerin özenmemesi gereken video. fenomen olmasa iyiydi.
  • 1 şubatta timi ile birlikte telsizlerini kapatıp ırak sınırını geçtiği söylenmektedir
  • 'aynı bölgede çok fazla şehit verdik' diyerek yarmış muzaffer komutandır.

'mehmet, ne yaptın mehmeeeet, kafadan yemiş bi de!'

ayrıca

necdet: can beni duyuyo musun? gel benle

can: duyurum kardeşim, duyuyorum(ses tonu 'duymaz olaydım amk' diyor)

necdet: aferin can! komutana saygı en başta gelir.

can: oğlum sırayla mı veriyorlar sizi lan?

samimi biçimde 'ulan amuna koduğumun evladı bi sus' diyen arkadaş da sinir krizi geçirmemiştir heralde.

ayrıca 'susun bak, herkes kutuların arkasına pussun, onlar gelicek' diyerek, kara harp okulu'nu dereceyle bitirdiğini hepimize göstermiştir.
  • komutanım.bana da aferin deyin komutanım
  • uzuuuuuuun bir zamandır internette gördüğüm en komik şeyin baş rolü.
  • şu videodaki abdestsiz metalci nick'li nam-ı diğer annoying turkish kid ile takım arkadaşı olmaları gerektiğini düşündüğüm, ekibini müthiş bir incelikle idare eden eşsiz komutan. abdestsiz metalci grubun hırçın yanını oluştururken, necdet komutan savaş tecrübesi ve taktik bilgisiyle bu öfkeyi en doğru şekilde kanalize edecektir.
  • fury versiyonuyla ayrı bir güldüren komutandır*

fury - necdet komutan
  • aşırı komik bir karakter ya. eski internet günlerini hatırlattı bana nedense. aynı amatörlük, aynı samimiyet. muhtemelen bi elemanın ses inceltme programıyla vs. yaptığı troll'lük ama aşırı başarılı.

youtube kanalı varmış şurda: https://www.youtube.com/…l/ucnoeczgxr8-boog9_nnfxvq
  • -oğlum sırayla mı veriyorlar sizi lan?
    -komutanım bana da aferin.

altıma sıçtım amk ajsşkljewqkle.