şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • sikim gibi futbolcu. kafa var beyin yok
  • 3 senedir orta saha disinda heryerde oynayan futbolcu. yeter artik ya. necip uysal'in sadece ama sadece ortasahada ve 5. alternatif oldugu bir besiktas hayal ediyorum.
  • mersin maçında tosic'le birlikte canavar gibi oynamıştır. nazar değmesin.
  • zaten necipten ancak defans olur orta sahada oynama kapasitesi yeterli değil
  • faulsuz oyuna tepki olarak dogmus. ya da kor bu cocuk baska aciklamasi olamaz.
  • 15 mart 2016 trabzonspor beşiktaş maçı'nda gözler mario gomez'de olabilir, gayet de normaldir.

lakin bugün necip uysal öyle temiz oynadı, öyle güzel müdahalelerde bulundu ki neden çalıştığı her teknik direktörün adını ilk 18'e yazdığını anlattı.

çok büyük hatalar yaptı, kendinden beklenen gelişimi-performansı bir türlü gösteremedi ama ne zaman ki takımda biri sakatlansa "necip'i şuraya koyar, onu buraya çeker hallederiz" dedik içimizden. verilen görevi elinden geldiğince yapmaya çalıştı, ne surat astığını, ne huzursuzluk çıkardığını gördük.

ben "necip uysal iyi bir insan, bu yüzden takımda kalmalıdır" demiyorum, "necip uysal beşiktaş'ın mevcut şartlarda halen ihtiyaç duyduğu bir hamle oyuncusudur ve kendini mümkün olduğunca geliştirmelidir" diyorum.

bugün için kendisine teşekkür ediyoruz.
  • 15 mart 2016 trabzonspor beşiktaş maçı'nda mükemmele yakın bir futbol oynamış, herkes "beşiktaş stopersiz ne yapacak?" diye sorarken sessiz sedasız işini yaparak ekmeğini hak etmiş adamdır.

teşekkürler necip.
  • şenol güneş'in adam ettiği fitbolculardan biri. diğeri için (bkz: ricardo quaresma)
  • mevcut kadromuzda marcelo ile birlikte ideal stoper ikilisini oluşturabilecek kaptan.
  • efsane maç çıkarmıştır, stoper olarak değerlendirmek ilk olarak bilic'e nasip oldu ama şenol hocanın değneği degdikten sonra bir başka olmuştur, kaptandir, öz kaynaktır.