• uefa maclarinda gereken altyapıdan oyuncu kotasını dolduracak elimizde başka düzgün futbolcu olmadığı için her şekilde kontratini uzattığımız oyuncu. ayrica kendisi her zaman stabil belli bi seviyede maç çikaran, varini yoğunu ortaya koyan bir beşiktaşlıdır, beşiktaşın çocuğudur. emekli olana kadar kontrat imzalansa az gelir kendisine.
  • ogretmenlerden cok ozur dileyerek, liseler hic kapanmasin diyorum. yahu siz bu ogrencileri samanla mi besliyorsunuz?

orta sahaya kroos'u alalim, yaninda modric oynasin. yedekleri de kante olsun. ne kadar guzel degil mi? ama bu adamlar sakatlanmasin. yillik ucretleri dusuk olsun. bonservislerine de para vermeyelim ve en onemlisi; yedek kaldilar diye sikinti cikarmasinlar.

bunlari basaracak bir crack bekliyoruz. yoksa fm oynayamayiz biz. adamlar gidecegim diye tutturuyor. necip ne ki? iki oynama yapariz, yerine kante gelir. gitmek isterse acariz programi, mutlulugunu 20 yapariz. problem degil.

gercek hayat mi? ben liseliyim lan! ben ne bilirim? acarim programi. yildizlara bakarim. antreman programiymis, uyum sorunuymus; derdim degil.

gecenlerde actim programi, altyapidaki kalecinin butun ozelliklerini 20 yaptim. yedekte neuer bekliyor. biz transfer yaptik mi? boyle yapariz. senol yada fiko kim? her sey bir "add manager"a bakar. eger istersem van nilstelrooy'u canlandirip, belese besiktas'a getiririm. yedekte durur, sikinti cikarmaz. biz teknik direktorlugu boyle ogrendik. yedek klubesinde sikinti mi var? ac programi, adamin mutlulugunu 20 yap, bitti. iste senol hoca bunlari dusunemiyor. fiko zaten tatilde. isimiz cok zor arkadaslar.
  • en sevdiğim futbolcumuz. altyapıdan çıkan oyuncuyu kadroya yazma zorunluluğunu falan siktir edin, oğlum bu adam elimizde büyüdü. lampard olacak diye heyecanlandık falan. beşiktaş altyapısının en boktan döneminde a takıma yükselme başarısı gösterdi. sürekli çalışan, yedek kalmaktan şikayet etmeyen, kimseyle kavga etmeyen, her bölgeye yama olarak kullanabileceğin, "bir gün bizi satar da renklilere gider mi acaba?" demeyeceğin, önüne gelen sözleşmeye imza atan mis gibi topçu işte. kaldı mı lan böyle futbolcular? artık götü boklu bir futbolcu bile "hayalim avrupa'ya gitmek." derken bu adam "hayalim futbolu beşiktaş'ta bırakmak." diyor. ben futbolu necip gibi adamlar sayesinde sevdim. profesyonel çakallar sayesinde değil. zaten nesilleri tükeniyor böyle futbolcuların, bizde bir tane varken, siktirtmeyin yetersizliğini bilmem neyini. sen zaten necip'ten daha kaliteli bir oyuncuyu alıp yedek bekletirsen adam sorun çıkartır, en geç iki sene sonra da siktir olup gider. hadi biz romantiğiz, lan siz ne romantiksiniz ne de mantıklı. bomboş, tın.
  • bizim taraftarın sabri ye yaptığını gaza gelip beşiktaşlılar necip e uygulamamalı. altyapıda oynayan 15 yaşında ki çocuğa iyi kötü örnek gösterecek başka kim var elinde. üstelik necip orada üstün yeteneği ile değil çalışkanlığı ile yer edinmiş, genç yaşında ki çocuk için en önemli kriter olmalı.
  • beşiktaş ın alt yapısından yetişen, 17 yaşındaki orta saha oyuncusu. şu an a takım idmanlarında yer alan ve bu sezon bir iki maçta forma şansı bulması beklenen yetenekli oyuncu.
  • önder özen'in ibrahim toramanı yemek için necip'ten stoper yarattığı ardından biliç'in mustafa pektemek aşkını necip i sağbek yaparak pekiştirerek takımın ağzına sıçıp necip'i taraftar önüne attıkları sezonlar geride kalmıştır.

necip kardeşimiz mevkisi olan orta sahada kendisine verilen görevi yapan,disiplinli.ahlaklı ve sorunsuz bir alt yapı oyuncumuz olup mevkisinde oynadığında hiç sırıtmamıştır.

mevkisinde oynadığı müddetçe gönlümüzdedir.iyiki sözleşmesi uzatılmıştır.
  • var mı bunun gibi yedeğiniz. stoper ve orta saha yedekliyor ve de resmen savaş yapıyor sahada. ayrıca 30 hafta yedek oturt gık demez adam girince kaldığı yerden aynı şevkle devam eder.

biri gecenin bi yarısında saçmalamış, başka birşey demeye gerek yok.

kaptanımız jübilesini beşiktaş'ta yapacak, o kadar.
  • ne kadar maas aliyorsa aldiklari kendisine anasinin ak sütü kadar helal olan futbolcudur.

yetenekleri dahilinde sahaya ciktiginda takima her seyini veren bir kardesimizdir. yedirmeyiz kaptanimizi.
  • necip i beğenmeyen beşiktaş taraftarı bi siktirsin git.
    adam kendini bozmadı yıllardır. beyaz a çıkmışlardı unutmuyorum. maçlara giderken hangi tür müzik dinliyorsun diye sormuştu beyaz. necip te ben dua ediyorum abi demişti. oturmasını kalkmasını bilen şımarık olmayan adam gibi adamdır kendisi. formaya takıma küsmez ne zaman görev versen her şeyini ortaya koyar.
hesabın var mı? giriş yap