şükela:  tümü | bugün
  • sanatsal çalışmaları olan bir teyzemiz.
  • instagramdaki biyografisine hasta olduğum teyzedir kendisi. “ondan onun gibiden nefret ediyoru” ben de nefret ediyoru ????
  • troll değil ise muazzam bir hesap.
  • gerçek olamacak kadar özgün hesap. yoksa insan televizyon kumandasinin fotoğrafını niye çeksin.
  • masum, minnoş, yüksek ihtimal yalnız yaşayan, eli öpülesi bir teyzoş.
  • troll olması çok yüksek teyze görünümlü ergen. bu nedir mesela? ve komik mi gerçekten? arkadaşlar 41 küsür bin takipçisi var bu hesabın, lan nereye gidiyoruz böyle. tamam doğallıktan, samimiyetten ciddi bir kesim ekmek yedi, fakat içtenlik, olduğu gibi görünmek filan diye diye azımızı yüzümüzü siktiniz. biri çıktı sevgilisiyle "aşkımla yürüyoruz... aha yürüdük yol bitti" şeklinde paylaşımlarla youtubeda dünya para kaldırdı.. şimdi de bu teyze görünümlü troll, paranın amına koyacak bak görürsünüz.. ben de takip ediyorum istemsizce follow a bastım. bu yüzden diyorum, nereye gidiyoruz amk. yemin ediyorum robotlar ele geçiriyor bizi. yani böyle savaşla filan değil, bu profillerle ele geçiriyorlar. ben cumaya allah'a sığınmaya gidiyorum a dostlar.
  • çektiği fotoğrafları nişantaşı'nda bulunan bir sanat galerisinde sergilese, yazdığı yorumları da sürrealist çalışmalarını açıklamak için kullansa postmodernizm neferi ilan edilecekken, instagram'da paylaştığı için meczup ilan edilen muazzam karakter. fake mi değil mi bilemiyorum ancak tarzında bir sümer kolçak havası sezmedim değil. instagram hesabına daldım çıkamıyorum resmen.
  • takvim sayfası paylaştığı fotoğrafta illeri şoplayarak bizi düşündüren şahsiyet. ya şoplamayı bilen çok teknolojik bir teyze, ya da bu teyzenin yanındaki muzur bir yakını yapıyor bu paylaşımları. yaptığı son derece doğal paylaşımlarla çok güzel bir ayna tutmaktadır tüm instagram kullanıcılarına. tabii ki anlayana... anlamayan komik şahsiyetler, cahil ve kaba yorumlarıyla hala dünyadan habersiz yaşadıklarını açıkça sergilemektedirler.
  • instagram aleminin suratinda patlayan bir tokat, görgüsüz instagram ucubelerinin antitezidir kendisi.

(bkz: hastasiyiz)
  • fake değilse bileklerimi keserim.