• bir koz daha bir koz daha bir koz daha

özgür demirtaş ın bakışı

aaa yanlış saymışım. el rakibe geçer piç kağıtla son eli de alır.
  • geliştirilebilecek fikirlerdir.

mesela 10 milyar satmak yerine 10 milyar satmış gibi yapalım, sattık sansın dış güçler. 10 milyar da cebimizde kalsın.

baktık olmadı, 20, 50, 100 milyar satmış gibi yaparız, bi yerde düşer heralde bu dolar.
  • hayret bu demecinden sonra nasıl bu adamı ekonomi bakanı yapmamışlar. metal yorgunluğundan kaynaklanıyordur heralde. akp'nin kaçıracağı bir kafa değil çünkü.
  • bir on satarım baktım millet anlamıyor bir on daha bir on daha.

evet bebeğim daha daha

sonra bir bakarım rezervde bu kadar para yokmuş.

donu orada bırakır kaçarım.

(bkz: çıkarmadan beş posta)
  • saygıdeğer gazeteci ve ekonomist, yeni türkiyemizin çağdaş, ilerici insanlarından sayın batırel’in merkez bankası başkanına zamanında sunduğu çözümdür.

işte o çözüm

ek olarak cnn, özgür demirtaşın karşısına necmettin batırel’i çıkaran bir kanaldır.

edit: full video
  • (bkz: verdim kutsalı verdim kutsalı)
    (bkz: arada da haç çıkarttım sersemlettim pezevengi)
    not: ulan bana şafak sezer filminden çağrışım yaptırdı, bizim de seviyemizi düşürüyor bu adamlar.
  • hiç bir şey değil de adam konuşurken sadece özgür demirtaş'ın izlenmesini tavsiye ederim. komik video gibi.
  • nedense aklima su fikrayi getirmistir.
    --- spoiler ---

denizcilik sınavında öğretmen sordu : "iskele tarafından bir fırtına gelse ne yaparsın?" "iskele tarafına demir atarım öğretmenim"
    "peki,sancaktan gelirse?"
    "o tarafa da bir demir atarım öğretmenim"
    "tam bu sırada baş tarafta bir kasırga koptu,ne yaparsın?"
    "baştaki demirleri denize atarım"
    "iyi ama bu kadar demiri nerden buluyorsun?"
    "sizin fırtınaları bulduğunuz yerden hocam."
    --- spoiler ---
  • "10 puan, 10 puan, 10 puan, 10 puan ve 100 puanla şampiyon" sloganı ile rahmetli barış manço'yu akıllara getirmiştir.

bazı çocuklar adam oldu, bazıları da ola ola soytarı oldu..
  • özgür demirtaş'ın yüz ifadeleri...

o kadar çok şey anlatıyor ki.
hesabın var mı? giriş yap