şükela:  tümü | bugün soru sor
 • üst edit: maalesef acı haber geldi. öğretmenimiz şehit edilmiş. mekanı cennet olsun inşaallah.

  hürriyet
  sözcü
  milliyet

  tunceli'de pkklılar tarafından aracı durdurulup ateşe verilen ve kendisinin de kaçırıldığına dair haberler olan öğretmenimiz.

  http://www.milliyet.com.tr/…ler-yol-gundem-2470093/

  edit-1: öğretmenimizin şehit edildiğine dair bilgiler gelmekte.

  okuldaki pkk sempatizanı olan diğer bir kaç öğretmen ile mücadele halinde olduğu için örgüte bildirildikten sonra, aracıyla geçtiği güzergah üzerinde pusu kurulup aracı taranmak suretiyle katledildiğine dair bir yazı okudum. umarım doğru değildir. editlerim...

  5 gündür hakkında sadece bir kaç entry girilmişti. allah korusun eğer gerçekten öldürülmüşse, başlığa üşüşür artık sözlükçüler. sizin de amınıza koyim...

  edit-2: malesef ki orospu çocukları tarafından şehit edilmiştir. şehit olduğuna göre başlığın altını doldurabilirsiniz ikiyüzlü sözlükçüler. "intikamını alacağınız. onlara dünyayı dar edeceğiz" falan yazıp 1-2 de lanet okudunuz mu görev tamam. sonra da gidip öğretmen maaşları başlığında öğretmenlere sallamaya devam...

  edit-3: hayatta olduğuna ve yaşam mücadelesi verdiğine dair bir haber yapılmış. inşaallah bakalım...

  http://www.memurlar.net/…dugu-ogretmen-hayatta.html
 • koruyamadığımız bir öğretmen. pkk tarafından kaçırılmış . atanamadı diye intihar eden öğretmenlerin atandıktan sonraki durumları da bu işte.büyük ihtimalle pkk tarafından kaçırılmadan önce akp'li soytarı bir müdürün saçmalıkları ile uğraşıyordu.yakında ölmek öğretmenliğin fıtratında var açıklaması da gelir. 2700 tl çok bize yaa en iyisi ölelim biz. siz sıcak odanızdan bize emirler verin.

  not:öğretmenimizin şuanda hayatta olup olmadığı bilinmiyor.

  (bkz: 27 yaşındaki atamayan öğretmenin intihar etmesi)
  (bkz: 9 haziran 2017 öğretmenin şehit edilmesi)
 • öğretmenimizden hala haber yok. başlığı yukarı çıkarmaya çalışalım herkes görsün. maaş konusu olsa 10 dk da gündemde olan konu, öğretmen canı mevzu olunca 5 kişi yazmış.
 • son durumu bilinmeyen bir öğretmendir.

  necmettin yılmaz hocamızın son durumu nedir?

  öğretmenlerin ilgiye mazhar olması için 3 ay "tatil" yapmaları mı grekmektedir?

  edit: 22 haziran itibariyle hayatta olduğuna dair bilgiler gelmektedir.

  dayan öğretmenim.
  dayan güzel yüzlü kardeşim.
 • gündem olması gereken öğretmen.

  edit: ne desem boş. ne desem gg.
 • bir öğretmen pkk tarafından kaçırılıyor ve 5 gundur haber alınamıyor. yeni türkiyede haber bile olmuyor. emeği geçen herkesin allah belasını versin.

  http://www.yenicaggazetesi.com.tr/…inde-166371h.htm
 • (bkz: up)
 • necmettin yılmaz adına devlet dediğimiz mekanizmanın yapması gereken çok basit şeyler var; adaleti sağlamak, sınırları dış tehditlerden korumak ve içeride vatandaşının güvenliğini sağlamak. necmettin yılmaz öğretmendi yani bu mekanizmanın bir parçasıydı ve bu mekanizmayı zarara uğratmak isteyen kürt terör örgütü tarafından kaçırıldı ve şehit edildi. elbette peşine düşülmüştür buna dair en ufak bir emek verilmişse hakkını yiyemem ancak devlet mekanizmasını yönetenler şatafatlı iftar sofralarında karınlarını doyururken bu adamı bir kez bile akıllarına getirmediler. devlet dediğimiz mekanizmayı yönetenler o bölgede canını hiçe sayarak hizmete koşan insanların can güvenliğini sağlayacak adımları atmıyor. devlet dediğimiz mekanizmayı yönetenler insanlara adaletsiz davranıyor. devlet dediğimiz mekanizmayı yönetenler sınırları içerisindeki adaların işgal edilmesine ses çıkartamıyor. devlet dediğimiz mekanizmayı yönetenler bu mekanizmayı yok etmeye ant içmiş adamlar.
 • pkk tarafından katledilen son öğretmenimiz.
  şimdi burada bazı pıtırcıklar var, halkların kardeşliği, barış, sevgi filan derler. hatta bazıları kırmızı fular bile takar. hepinizin, alayınızın ve topunuzun..
  (bkz: 21 haziran pkk'ın kaçırdığı öğretmeni şehit etmesi)
 • twitter'daki bazı hesaplara göre işkence yapılarak şehit edilen öğretmenimiz.