• çook yakın zamanda hiçbir şey yapmazken, öyle mal gibi otururken yaşanmış diyalogdur:

- oğlum sen hakkat niye evlenmiyon ya?

+ baba'cım can atıyorum, senden çok istiyorum inan ki. böyle körü körüne tanımadan etmeden geri kalan hayatımı ipoteklemek istiyorum birinin üzerine. içinde boğulduğum sorunları başka ruhlarla, yüreklerle paylaşmak birinin psikolojisini de çökertmek istiyorum kendimle birlikte. boylamasına uzandığım yataktan enlemesine kalkıyorum sabahları bilirsin. dönüp durduğum yatakta koysam ağzına tekmeyi yanımda yatan sevdiceğimin. senin gibi, sürekli içtiğim için evin beti bereketi kalmadığını iddia etse, ben bu tarz sözlere sinirlenip yine içsem ironinin dibine vursak gün aşırı. hemen sokaktan geçen bi' kızı çevirsek bassak nikahı, düşüncelerimiz uyuşmasa, hiçbir ortak noktamız olmasa mesela, hatta o ortak noktanın peşinde geçirsek ömrümüzü sherlock'la who gibi. tıpkı romanlardaki gibi bi' hayat yaşasak hoş olmaz mı? en az sen kadar ben de istiyorum inan bunu.

- ee ?

+ işte karşı taraf bizim kadar hevesli bakmıyor olaya.

- gerçi şimdiki kızlar da bi' acayip oluyor.

+ kesinlikle katılıyorum.
  • `yasadigim ulkede istedigim kisiyle evlenmem yasal degil` diyerek ozellikle turkiye'de bircok kisinin aptal cenesini kapatabileceginiz cevaptir. o zaman o ceneler baska konularda acilir o ayri...
  • -neden evlenmiyorsun?
    -çok kadın hiç kadındır teyze,yalnızlıktır sonu.
    -hönk!
  • okuyom ben yea
  • okuyom ben ya
  • saol, ben almayayim. eksi sozluk'ten fuck buddy buluyorum. daha hesapli, daha keyifli.
  • +neden evlenmiyorsun ?
    -kimse beni beğenmiyor.

her zaman kullandığım yanıttır da biriniz 'yok canım ne alaka' falan deyin be allahsızlar.
  • niçin boşandın sorularına maruz kalmamak için.
  • alın yazısı,kader,kısmet bir de alnı göstererek burda ne yazıyorsa o denilebilir.klişe ama yaşlıların anladığı dil bu
hesabın var mı? giriş yap