şükela:  tümü | bugün
  • günden güne saçma konuların ele alındığı, ergenlerin cirit attığı ve özelikle cinsel içeriklerin yoğunlaştığı başlıklar çoğaldı. bunun sebebi bana göre algı oluşturmak.

bizim milletimizin tek derdi bel altıdır. baskıcı toplumları yönlendirmek için bir cahil bırakmak iki cinselliği gizleyip içten içe yaşatmaktır. kimisi gelir geç boşaldığını kimisi gelip tek gecelik kadından bahseder. buna kim dur diyecek bilmiyorum ama artık bu başlıklar sıkmaya başladı. resmen sanal seks içeriği üretiliyor. adamlar seks hikayelerine kadar anlatıp mutluluk duyuyorlar . burası bir kaynak olmalı, bilgi kaynağı. aptal aptal bakıp kendinden geçen ergenlerin topluluğu değil. ne zaman girsem hep bu başlıklar gün yüzüne çıkıyor. diğer açıdan düşünürsek, bu tiplerin öğrenmeye ihtiyacı yok. beyin stabil çalışır. o yüzden oturup doğru birşey yapmalarını beklemekte hata gibi. sonra kalkıp kendi kendimize üzülüyoruz, bu ülke nereye gidiyor diye. adamların beyni karbonhidrat dolmuş, protein nedir onu bilmezler. neyse aklımdayken yazmak istedim.

edit: imla
    edit2: ergen koruyucuları, bilgisiz , araştırmaktan uzak , sorgulama nedir bilmeyenler doluşur birazdan