şükela:  tümü | bugün
  • insanları 30 sene kravatla boğmaya veya daracık pantolonlarla sıkmaya, sütyen kullanmaya zorlamayı anlamıyorum. daha rahat olsa isini daha iyi yapabilecekken kafasına kravat takmak kumas pantolonlar giymek zorunda bırakmak yapılmak istenen seyle çelisiyor. daha rahat daha verimli çalısmak varken nedir bu prangalar böyle anlamıyorum. neden bir bankacı sortla oturamaz orada? bu sıcakta böyle kurumsal kurumsal giyinmeler darlıyor insanı. yapmayın rahat olun. su sosyal düzeni böyle lüzumsuz kısıtlamalarla yormayın.

edit: ciddiyet için yazılmıs, niye sort giyince ciddiye alınmıyor mu? ne alakası var. isini nasıl daha rahat yapacaksa öyle yapsın gravat gömlek giyince mi isini ciddiye alıyor oluyorsun? verdiğim örnkten gideyim, ben bankaya gidiyorum adam isterse don gömlek otursun banane, isimi halletsin kafi. ciddiyet böyle ölçülmez ki.
  • bunun önü açılsa boku çıkacağı içindir.
  • mantıklı bi soru.
    hepsini geçtim ütüyü kim neden icat etti amk? kırışık pantolon, gömlek, etek kimin neresine batıyor?
  • çünkü patronlar rahat etmenizi istemez diye cevaplanacak soru.
  • avrupa'da amerika'da pek çok işe gidilir. hele şortla hayda hayda gidilir. bankacılık gibi birkaç istisnayı hariç tutuyorum elbette.
  • yaşlanınca daşaklar sarkıyor biliyonuz mu.

şortuna göre, yandan çıkıp "meraba genç" diyebilir her an
  • yılın 3-4 ayı eşofman veri kalan ayları şortla çalışıyorum allam nasıl keyif veren bi his
  • sonraki evre kadınların bikini,erkeklerin slip don ile işe gelmesidir.

ben tercihimi bornozdan yana kullanmak istiyorum.ayağımda da parmak arası havlu terlikler.mis.