• televizyonda kötü yol diye bir dizi var. nedir bilmiyorum. çok güzel bir kız var ona bakıyorum biraz. bayaa abartmış güzelliği haspa. işte ona dalmışım, bi yandan da pc'yi açtım, 4-5 günlük tatil için yapılacak iş planı yapıyorum. hayatımı sikiyim. neyse işte kız hakkaten güzel lan, gözleri filan mavi mavi kocaman. zengin olsam bana pas verir mi acaba? boydan kaybediyorum, 3-4 santim daha uzun olsam, biraz spor yapsam olur bu iş. pilates yapıyım hem atletik olurum hem de eklem açıklığı yalanıyla boyum uzar gibi olur sevinirim. valla olur bu iş. bakıyım ben ona. gerçi salona filan gitmem taytlı. yazıcı kartuşu neden pahalı lan, biri bunu anlatsın.
  • (bkz: türkiye)
  • (bkz: e-bow)
    170 dolar etmemesi lazım bunun. hevesim kursağımda kaldı.
  • zamanında piyasaya ilk çıkarken öyle bi hava yakalamış ve tutturmuş ürünlerin şuanki durumları.sadece hava
  • (bkz: su)
  • istanbuldaki daire fiyatları.
    bugün her müttahit iş adamına sorun bir dairenin maliyet fiyatı 60bin tl diyor olm ozaman neden 350bin tl ye satıyosunuz.
    neden olduğunu ben biliyomda artık başkalarıda şunu bilsede şu evlere şu paraları vermeseler.
    hani eleştirmek için demiyomda sorsan burası koyun olmayan sosyalist insanların sözlüğü.
    burda bile tonla adam vardır eminin bu paralara ev alan.
    yani cidden sorulması gereken bir soru.
  • (bkz: kestane)
    ve
    (bkz: kestane şekeri)
  • (bkz: dildo)

dünyada yeteri kadar sap varken kim niye alıyor acaba.
hesabın var mı? giriş yap