• tasarım ürünleri. tamam arkadaş fikir iyi de sen ne diye 20 lira maliyetli ürünü bana 300 liraya satmaya kalkıyorsun ki?
  • kayak malzemeleri.

bir kayak montu 3 bin lira!

ondan sonra bu ülkede neden futboldan başka spor yok.
  • (bkz: gözlük çerçevesi)

kıyafetlerime göre farklı farklı çerçeve kullanmayı seven biriyim. hadi camlara sabit para verip çerçeveye göre alıyorum da, bir çerçeveye 300 ila 500 lira vermek koyuyor.

kırdığım gri bir çerçevem var. hala arkasından yas tutarım. bir eşini bulamadım. dammit.
  • antepfıstığı. itirazım var kilosu nasıl 80tl olur müdürüm afedersin?!
  • tapılacak kadar güzel olan çikolataların neden bu kadar pahalı olduğunu anlamıyorum
    tapılacak kadar güzel olduğu için sanırım
  • istanbulda yaşamak.

o kadar pahalı ki burada yaşamak. bazen hayatınıza bile mal olabiliyor sokaklarında yürürken. istanbulda yaşamanın maliyeti çok yüksek. birçok yönden londra'dan daha pahalıya yaşarsınız istanbulda.

mesela almanyadan daha pahalıdır araba almak istersen.

fransadan pahalıdır interneti kullanmakistersen.

neden pahalıdır istanbul durduk yere? üstelik işe giderken kaptı kaçtı kurbanı olma olasılığınız bu kadar yüksekken? yılbaşında taksimde parmaklanma riski varken, yahut reina'da eğlenirken katletilme olasılığını düşündünüz mü? yine de bir çok avrupa ülkesinden hatta dünyadaki bir çok şehirden pahalıdır istanbulda yaşamak. anlayamıyorum, anlayan bir adım ileri çıksın. olsa olsa mecburiyet vardır. birileri bize çok kötü bir şeyi, çok yüksek fiyata satıyor ve bizler almak zorundayız. yazık gerçekten yazık.
    yüzünü orta doğuya dönenin g*tünü silkeyim.
  • kinder sürpriz yumurta. doyana kadar yiyemedim bi ya :(
  • erkek eşofman altı
    eşofmansın sen ya o kadar etmemelisin
  • yukarıda bir arkadaş yazmış ama o kadar sinirleniyorum ki tekrar edeceğim: kayakla ilgili her şey.

yani olay sadece kayak malzemesi, board falan değil. oteli ayrı pahalı, orada yediğin yemek ayrı pahalı, tuvalete girsen pahalı, ya resmen cümleye kayak diye başlayınca rakamları dörtle çarpıyorlar. ne yapalım yıldız'dan aşağıya doğru leğende mi kayalım bu yaştan sonra?
  • kokuşmuş küflenmiş peynirler!
hesabın var mı? giriş yap