şükela:  tümü | bugün
  • herkes sevdiği halde sevilmeyen şeyler ile aynı gibi duruyor ama değil. misal herkes uzun boy sever ben sevmem, ama siz seviyorsanız anlayabilirim. ancak kafam kadar memeyi ne diye seviyorsunuz onu anlayamıyorum mesela. ne kadar büyük olursa o kadar iyi demek nasıl bi estetik anlayışıdır, bu ne açgözlülüktür bu ne doymazlıktır bu ne yılansı fareliktir çözemedim gitti.

(bkz: bu şarkı bütün kader ortaklarıma gelsin)
  • (bkz: nutella)
    tamam güzel de fazla abartılmıyor mu?
  • yaş pastanın yanında ikram edilen kola. sadece ben mi sevmiyorum bilmiyorum ama yanında kola ikram edilerek yenilen yaş pastadan güzel bi tat alınıyoki yerleşmiş bir sunuş tarzı var bu ikiliyi birlikte.pasta zaten şekerli deli gibi, üstüne kola içince ağızda kalan kekremsi garip tat çok fena bee
  • fazla solaryuma maruz kalmış kadın bedeninin aldığı bronz renk. anlayamıyorum nesi güzeldir, göze estetik gelen yönü neresidir. lakin gerek televizyonlarda gerekse günlük hayatta güzide memleketimin kadınları böyle arap testisi kıvamında dolaşmaktan haz alıyorlar. öyle geliyor ki yanlarına yaklaşınca yanık kokusu alabilecek burnum. derilerine baktıkça ben acı çekiyorum resmen.
  • bazen insanın kendisidir. sen bile kendini sevemezken, biri çıkar karşına hani, bir de sever seni. anlayamazsın neyini sevdiğini, garip bir duygudur bu. seni seviyorum deyişinde içinden sorgularsın bunu, niye seviyorsun?
  • pembe, simli, boncuklu, parlak tasli, kurdeleli, kalpli, bortu bocekli her sey.

kelebek mesela... ona cok yakindan bakip aslinda bildigin bocek oldugunu gorunce de sevebilecek misin?
  • şu fotoğraf.
    nedenini açıklamayı becerebileceğimi sanmıyorum. ama verdiği huzur duygusunu, o garip ufak heyecanı çok sevdiğim doğrudur.

hayatımda gördüğüm en huzur dolu fotoğraf.
  • (bkz: rte)
  • ayakkabı kutusu. her boy, her ebat, her renk olabilir.
  • (bkz: barbekü sos)