• (bkz: hi hi evet)
  • bende ki etkisi;
    (bkz: bu da benim sikim hüsnü)
    ayarında olan adamın yazısı.
  • cumhurbaşkanının hayatının, benim hayatımdan daha değerli olduğu çıkarımında bulunulan bir yazı. ancak bu kesinlikle doğru değil. etrafımdaki bir sürü insanın; sevdiği, her gün sesini duymak istediği, en küçük bir zorlukta yanında toplandığı, gelecek planlarından eksik etmediği, bir çoğunun tutunacak dalı olan kendime ait canı, neden benden nefret ettiğinden emin olduğum birisinin can güvenliği için hiçe sayayım?

yükselişinde hiç katkımın olmadığı bir tarikatın gerçekleştirdiği eylemin sonucunda, o tarikatın yükselmesine neden olanların müdahalesi yetersiz olduğunda risk almayı belki düşünebilirdim. o da kesin değil.

ebeveynlere sesleniyorum: çocuğunuz yere her düştüğünde onu ayağa kaldırmak için yanına koşmayınız. bırakın kendisi kalksın. kendi kendine ayağa kalkma niteliğini kazanmasını sağlayınız. aksi halde düşünce ayağa kalkmak bir yana dursun, düşmemek için önlem bile almayan bir çocuğa sahip olursunuz.
  • he canım he nedim şener de zaten demokratti, gazeteciydi. üstüne vazife edinmesin kendi işine baksın.

nedim şener' i tanımak istiyorsaniz gerçek solculara sorun onlar anlatır nasıl biri oldugunu.

tanım:dönemin kişisi, şu anda borusu ötüyor bir kaç sene sonra bazı trol tetikçiler hariç dikkate alan olmaz.
  • a.şık neden 'içerde' bu neden 'dışarda' sorusunun cevabı olan onlarca yazısından birisi..nedimciğim aç biraz tarih oku derim tarihi senin gibiler değil a.şık gibi insanlar yazmıştır her zaman..
  • doğru konuşmuş, 9 köyden kovarlar
  • tarihe geçecek bir yanı yok.
    valiliği basılan kentte o gece ben ve benim gibi bir çok kişi sokaktaydı.

rte sloganları, vatan sana canım feda diyen bizlerin sloganlarını bastırıyordu

o gece sokağa çıkan bir çok akpli kişi; vatan millet sevdasından değil de tayyip giderse .ikerler bizi korkusuyla sokağa çıkmıştır.
    bu güruhtan sokağa çıkanlardan kimse devlet elden gidiyor derdinde değildi herkesin dersi erdoğandı.
    sloganlardan ve nidalardan bu durum çok açık ortadaydı..

erdoğan sevdası vatan millet sevdasına üstün gelmiş o nedenle ve öfkeyle silah bırakan askerler dövülüp hatta katledilmişti.
    biz de teslim olmuş mehmetçikleri uzmanları dövmeye çalıaşan çok kişiye engel olduk.
hesabın var mı? giriş yap