şükela:  tümü | bugün soru sor
 • programin kofti ve yapmacik formatina $u ana kadarki en saglam ayari vermi$ insan evladidir. evine davet ettigi rakiplerini ciddiye almayarak, yaptiklari gereksiz ele$tirilere verdigi hizli cevaplarla yerden yere vurmu$tur. iyi de yapmi$tir.

  davrani$lari rakiplerinin cigerine oyle bir oturdu ki, bel alti vurmaya ba$ladilar. "geceleri sahne aliyor musunuz?" diye sordular falan... cinsel yonelimine gonderme mi yaptilar anlayamadim? ee size ne ki? daha corbayi tatmadan, sadece goruntusune bakip "kusmak istiyorum" diyen insanlara nasil nazik davranabilirsin ki? o da saldi kendini, ucana kacana laf cakti, kizin tekini mutfagindan kovdu. "siz kimsiniz? ben sizden daha prestijli insanlara yemek hazirliyorum" dedi masadakilere...
  siz en iyisini yaptiniz nedim bey. kral adamsin... (kurgu olma ihtimali var elbette, olsun yine de iyi geldi bu)

  ha bi de rakipleri "bize cok kotu davrandi uhuhuh" felan diye aciklamalar yapacaklar kesin.. ahaha beter olun ve zikkim yiyin.
 • hata yapanlara bir cezadır. tipini görmemle gülmem bir oluyor. renkli üst eşortmanından istiyorum.
 • türk televizyonlarındaki yarışmaların gördüğü en garip insan olsa gerek. evlerden uzak.
 • tamamen balon bir insan. yaptığı iş sebebiyle dünya mutfağından birkaç terim kapmış, bununla insanları ezmeye çalışan ama hal ve tavırlarıyla ve dahi insanları aşağılamasıyla kendinden nefret ettiren insan.

  ha bildiği bazı şeyler de yanlış, o da ayrı.
 • yemekteyiz programında evine yaklaşık birer dakika arayla gelen misafirlerinin hepsine kapıda inanılmaz seri espriler üreten inanılmaz şakacı kişi.

  ilk gelen hanımın çiçeğini buzdolabına koymayı teklif etti.
  ardından galoşlarıyla gelen hanım kıza ameliyattan mı çıktığını sordu ve galoşları da montla beraber alıp "bunları da asıyım çıkarken giyersiniz" dedi.
  hemen ardından gelen erkek yarışmacıya henüz elinde tuttuğu galoşları uzatarak "bunları giymeniz gerekiyor" dedi. erkek yarışmacının getirdiği hediyeyi aldı.
  ve peşinden gelen son yarışmacıya yine elindeki hediyeyi uzatıp "buyrun size hediye aldım" dedi.

  bütün misafirlerini salona buyur ettikten sonra, menüsünün çok zaman almayacağını söyleyip yarım saat sürüp sürmediğini soran hanım kızımıza "yok yarım saat bile sürmedi 27 dakika sürdü, sonra yüzmeye gittik, arkadaşın pasaportunun süresi geçmiş onu uzattırmaya gittik" cevabını veren über insan.

  (bkz: dünyadaki en seri şaka yapan adam)
 • müthiş ev sahipliğiyle yarmış geçirmiş insan..

  açık ara yemekteyiz aleminin kralı, hastasınım abicim!
 • rakip yarışmacının evine aç kalmamak için yanında döner ekmek ile giden fenomen..
 • geçen gün gözüme çalındığında biraz antipatik bulmuştum. sonra hakkında yazılanlar gözüme çalındıkça, yemekteyiz programı için gerçek bir tabudeviren olduğunu anlamaya başladım. tabii ayrıca fazlasıyla matrak ve farklı bir sevimliliği olan birine benziyor. böyle "tatlı kaçık" bir hali var. demin gördüğüm bir şeye yarıldım; yemeğe gittiği eve yarım ekmek döner götürmüş; yarısını da biriyle paylaşmış. gayet de normal bir şey yapmışcasına masum ve sevimli davranıyor. valla helal olsun; ayrıyetten bu amcam televizyon yıldızı olsun (kendime ait bir tv kanalım olursa, bu adama program yaptırmazsam şerefsizim!).

  yemekteyiz programında yemeğe gittiği eve kendisi için yarım ekmek döner götürmek. diyecek laf yok! asdkjalkjlksjdha (zaman zaman özendiğim bu efekti ilk defa kullanıyorum; cuk da oturdu sanırsam).
 • an itibariyle show tv'de yeniden vizyondadır.