• çayımı ısmarlamaz ise dava edeceğim çiçeği burnunda yazar.
  • gnocchi için tavsiye: parmesan peyniri rendelenir ve kekik-nane karışımıyla karıştırılır. omlet yaparmış gibi tavaya konulur (tavanın her yerini kaplayacak şekilde). 2 tarafı da pişirilir. sonra bir kase ters çevrilir ve parmesan karışımı kasenin üzerine kapatılır. 2 dakika beklenir. o sırada kuruyan parmesan kasenin şeklini alır. gnocchi parmesan kasenin içine konur. afiyetle yenir hem kendisi hem de kasesi. bilgine.
  • kadın biri.
  • oğlumun adını çok seven yazar.

benim için, hayallerim için güzel dileklerde bulunmuş ve beni mutlu etmiş yazar. bir teşekkür etmek istedim kendisine ama mesaj alımı kapalıymış.

umarım seninde hayallerin gerçekleşir, umarım bir gün sende bu şahane hissi yaşarsın. umarım sevdiğin ellerini hiiiç bırakmaz.
  • ortak bir acıyı paylaştık, doğmamış bebeklerimizi kucağımıza alamadan kaybettik.

yaşamayan bilmez (gücüm yetse de kimse yaşamasa bunu) tarifsiz, karmakarışık duygularla başbaşa kalıyor insan.

atlatacak bugünleri o da, geçecek.
    yüzü gülecek tekrar. allah daha büyük acılardan korusun o'nu.
  • çaylaklıktan yazarlığa geçmem konusunda büyük çaba harcayan yazar. öyle büyük ki desteği neredeyse anamın kızı sanacağım.
    kalbinden geçen bütün dileklerinin kabul olmasını dilerim.
hesabın var mı? giriş yap