şükela:  tümü | bugün soru sor
  • need for speed 2 special edition.bir otomobil oyunu.
  • efsanevi need for speed serisinin ikinci oyununun special editionı. bu versiyon da standar versiyona ek olarak fazladan bir pist ve 3dfx desteği eklenmiştir. o dönem oyun hastalarının 3dfx almaya kasmasının [pahalıydı tabi] başlıca sebeplerindendi. hey gidi günler hey...
  • 3dfx kartı aldıktan sonra sabahlara kadar kapıştıran, ilerleyen asamalarda bokunu cikarip adam gibi oynamak yerine tir devirme yarismalari,destruction derby vs. fanteziler yaptigimiz oyun..
  • bu oyunda sifreyle acilan bir araba vardi. galiba default olarak kirmizi renkti ve alet resmen ucuyordu. cool idi..
  • voodo-ii ile pek bir leziz olurdu. normal grafik motoru ile çalışırken de 3dfx'in videosu gösterilirdi demo modda.
  • bana göre need for speed serisinin en gereksiz oyunudur.oyun simulasyondan arcade e dönmüştür.ayrıca se de yol tutuş style ına "wild" seçeneği eklenmiştir ki arabayı yoldan çıkartamazsın.dönemin conceptlerinin oyunda yer alması oyun için büyük bir artıdır.split screen veya lan game oynandıgında daha zevklidir zira rakibiniz yine bir insandır.geyiğin boku çıkar.yarışmaktan çok sizi yoldan çıkarmak isteyen arkadaşlarınızı bıçaklayasınız gelir.ayrıca kimin gerçekten iyi kullanıp kullanmadıgını north countryde öğrenebilirsiniz.
  • 98 yılında sahip olduğum hala da oynadığım oyun. bu oyuna sahip olan şahısların arşivlerinde bir adet world cup 98 muhakkak bulunur ki bu iki oyun yeni yeni bilgisayar sahibi olan ergen bedenlerin evde odaya çekilip inziva hayatı yaşadıkları bir döneme damgasını vurmuştur. introsu en mükemmel oyunlar anketimde ilk sıraya yazılacak kadar iyidir. bir de oyundaki arabaların showcase lerinde daha önce ve sonra hiç bir nfs sürümünde bulunmayan videolar vardır. her oynayışta geçmişe götürür modern talking eserleri eşliğinde maclaren f1 ile north country yollarında aheste aheste turlaması pek bi keyiflidir
  • uzun bir aradan sonra oynadığım coşkulu oyun. turnuvada elime verdi ai oyuncular. 3. olabildim ancak. ama ne yazık ki unutmuşum, bu oyunda arabalar strafe yapabiliyorlar. sürekli değişen motor sesleriyle insanın konsantrasyonunu bozabiliyorlar. olur olmadık yerlerde korna çalıp üstünüze kırıyorlar. hatta inatlaşırsanız gıcık oluyorlar, ne pahasına olursa olsun duvarlara falan çarptırıyorlar. catch-up özelliği aşmış olduğundan arabalara tur bindiremiyor / tur yiyemiyorsunuz. bir de f50 ile mclaren yakalanamıyor arkadaşım. proving grounds'da yetişilmiyor namussuzlara. o derece. ayrıca koymuşum andırgırağnd serisine.
  • benim için nfs serisinin en iyi oyunu. başında saatlerimi harcadığım outbackte mükemmel turu atmak için kıçımı yırttığım süper araba yarışı.