şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni need for speed oyunu. hikaye moduyla ilgili bir trailer da yayınlanmış. fast and furious'un 4. filmden itibaren gittiği yolu izlemişler gibi duruyor.
 • yine umudumuzu kıracak gibi duran bir oyuna benziyor
 • nfs serisinin son oyunu. fast and furious'tan ziyade ubisoft'un çıkarmış olduğu the crew'e daha çok benzettim. kamyonetler, operasyonlar vs. bir esinlenme söz konusu. sanırım yarış haricinde soygun işleriyle de uğraşacağız. tırın üstüne atlayan elemana da bakılırsa bir de karakter ile (rpg) deneyim sunacaklar gibi. umarım bu sadece benim teorimde kalır. polislere zaten alışığız. ilk most wanted oyununda ki gibi zorlayıcı olurlarsa tadından yenmez.

  bir önceki oyunun üstüne ne koyabileceklerini merak ediyorum. grafikler yine enfes gözüküyor. mekan olarak sanırım hem şehir dışı hem de şehir merkezinde dolaşabileceğiz. harita multi oyuncular için büyük yapılmış olmalı. umarım sadece multiplayer versiyonu ile çıkmaz. bilenlerden bir yeşil alırım.

  velhasılkelam oyunumuz 10 kasımda satışta. 150-200 lira bayılacak bir çok kişi ama benim önerim yılbaşında alınması tabi. hem bir indirim olursa yararlanma fırsatımız olur hem de optimizasyon özürlü olursa -ki olacaktır- güncelleme diye yalvarmayız origin forumlarında.
 • her sene çıkan nfs fragmanlarından sadece biri... geçen sene de çıktıydı diye hatırlıyorum. paso fragman çıkıyor ama oyunun kendisi yok ortalıkta.
 • uzun zamandır her nfs duyurulduğunda heyecanlanıyoruz. her oyun çıktığında göt üstü oturuyoruz. ulan çok mu zor bir underground 2 yapmak, most wanted yapmak.

  bu biraz olmuş gibi ama, fragmanlara kanmamayı zor yoldan öğrendik. beklentiyi düşük tutayım da, kötü çıkarsa yamulmayalım.
 • bu oyunlar artık birbirinin kopyası oldu. need for speed'in açık dünya bir oyuna ihtiyacı var. gta benzeri bir dünya da bir yarışçının hayatı güzel olurdu.
 • umarım güzel çıkmaz diye bir beklenti içine girdiğim oyun. eğer güzel olursa oynamak isteyeceğim, bu sefer de yok originmiş, yok dolarmış, yok aralmış bir sürü boktan iş var. ulan ea, origin kadar taş düşsün kafana e mi. gül gibi steam varken bizi nelerle uğraştırdığına bak.

  öhöm, işte diyordum ki benim bildiğim ea yapıyorsa bunu, zaten bi cacık olmaz. şu seri için neden hala bu kadar uğraştıklarını anlayamıyorum.

  need for speed, "abi gömün beni artık tarihin tozlu sayfalarına" dediği halde, ea bu garibanı sömürmeye devam ediyor.
 • yeni oyundur.

  hiç bir nfs oyunu need for speed most wanted ve need for speed carbon gibi olamadı benim için.
 • geliyor gönlümün efendisi.
  trailer.