• şahsen söyleyebilecek fazla bi şey bulamadım . electronic arts grafiklerden müziklere , arabalardan pistlere kadar her türlü detayda olayı abartmış. özellikle multiplayer inanılmaz zevkli olabiliyo. tavsiye edilir ...
  • insanin kendine cok benzeyen birini gormesi sık ya$ayabilecegi bir durum deildir. o halde porsche unleashed benim icin tam bir $a$kinlik kaynagidir.
  • autobahn adli pistte basip basip da kanat*lanmanin ba$ka bi tad kazandigi oyun.
  • (bkz: nfs)
  • eger windows xp kurdum bu oyunu oynayamiyorum diyorsaniz oyunu klasorundeki gimme.dll dosyasini silin ya da adini degistirin.
    bu kadar..
  • windows 2000 altinda da gimme.dll dosyasinin silinmesi problemi cozuyor, fakat oyunun save leri durup dururken bozulmakta, bu da o kadar kasip modern eralara geldikten sonra olunca oyunu silmeye sebebiyet veriyor.
  • aldıgımın ertesi ayı kendime has oldugunu du$undugum bir taktikle career modda on milyon dolar yaptigim eain need for speed serisinden bir oyunu.
  • need for speed in en oynanılası versiyonudur. sahsimda oyunu factory driver ve evolution modlarinda, otomatik sanzimanla, manuel sanzimanla , aracin iceriden/disaridan goruntulenerek kullanılması vs gibi cok cesitli sekillerde bitirmeme ragmen bikkinlik olgusu yaratmamis mukemmel bir araba yarisi ornegidir. aracın, surucunun hareketlerine ve yola verdigi tepkilerin gercekciligi disinda modifiye edilebilmesi ozelligi de eklenince az bulunur guzellikte bir electronic arts urunudur.
    hemen hemen tum oyunlar gibi multiplayer oynandiginda apayri bir zevk verir.
  • need for speed serisinin 5. oyunu..replay olayindaki zengin kamera efektleriyle kendine hayran eden oyun.cheat code girip * arabalari oyuncak araba yapinca daha bi zevkli olan oyun.
hesabın var mı? giriş yap