şükela:  tümü | bugün
 • dünyanın en pezevenk polislerinin çalıştığı şubedir efendim burası. siz altınızdaki naynilevın turbo ile 220-230 böyle allah ne verdiyse gidersiniz, virajın çıkışına çivili bariyer çekerler, tepenize patlayan varil atarlar, arabanıza çarpıp çarpıp yoldan çıkarmaya çalışırlar. sonra sanki demin sizin hayatınıza kasteden kendileri değilmiş gibi "this is too dangeorous" felan gibi laflar edip sizi takip etmeyi bırakırlar. ulan pezevenk, madem tehlikeli, ne diye benim hayatıma kastediyosun yavşağın oğlu. ne güzel atmışım 4 turu, beşinci turun bitmesine bi tünel kalmış, sen tutup tünelin ağzına bariyer çekiyosun. sonra lokomotif gibi jant üstüne düşer ve gidemem tabi ki.
  ibneler sizi.
  neyse efendim; söz konusu şube; sizi canınızdan ya da malınızdan etmeye and içmiş puşt memurlardan oluşmaktadır. yanıp sönen ışıklar görünce, siz de benim yaptığımı yapın. "run"...
  (burası fazla matrikisvari oldu ama neyse)
 • bu şubedeki helikopterlerle ilgilenen bayan bir memur vardır salağın önde gidenidir.
  peşinizdeki polis tırsıp ""this is too dangeorous" "tihs guy kill somebody" gibi laflar edip takibi bırakınca bu salak ablam tam tepenizde sizi haklamak üzere iken bu lafı duyar duymaz "ı`m going back to the heliport" der ve gider. be salak hadi o bıraktı da senin zorun ne tepeden gel işte.
 • need for speed most wanted ile yeniden hizmete geçmiş bir şubedir kendisi. daha şerefsiz, daha rahatsız memurlar ve hayvani araçlar barındırmaktadır bünyesinde.

  eğer onlardan birini görürseniz, benim yaptığımı yapın...
  kaçın!!!
  (courtesy from the matrix, 1999)
 • bünyesinde japon kamikaze jip şoförlerini barındıran trafik şubesidir.
  ayrıca modifiye süper otomobillere kafa tutacak güçteki arabalarının lastikleri pati çekmez hiç bunların.düz duvara tırmanırlar.
 • 20 dakika kafa tutunca tüm araç kadrosu corvette c6 olan trafik şubesi ayrıca çorba parası* sahibiyseniz fazla sorun olmayan şube
 • 7 çeşit arabaya sahip olabilen bir trafik şubesidir. en berbat arabası bile tahminen 350-400 bglik birşeydir (190mil yapabilmelerinden dolayı). 2 çeşit 4x4leri vardır. bodoslama kafadan dalarlar arabanıza bunlarla. 1 tane de gelmez, 2şerli 2şerli gelip yoldan fırlatırlar sizi... c6lardan bahsetmeyeceğim bile :(
 • (bkz: most wanted)
 • need for speed serilerinin tümünde piskopatlık sınırlarını zorlayan şubedir. need for speed most wanted şubesi de diğerlerinden geri kalmaz. sizi gördüğü an bir an için hayat durur. hayatınız gözünüzün önünden bir film gibi geçer. size "aha şimdi sıçtık" demeniz için birkaç saniye ağır çekim modunda zaman tanır. altınızda diablo var diye düşünmeyin. nasıl bir motor varsa bunlarda siz 325 km/s hızla giderken dikiz aynasında size selektör yaparken görürsünüz. ülkemizde renault toroslara günde 20 ytl lik benzin koyulabildiği bir dönemde, bu şube bu arabalardan 7-8 tane yolun ortasına barikat yaparlar. siz de bunların üzerinden 300 km hızla geçersiniz.
 • yaptıkları tüm piskopatlıklarla sizi yakalarsa yaka paça arabadan çıkarıp yerlerde süründüren trafik ve denetleme şube müdürlüğüdür.