şükela:  tümü | bugün
109 entry daha
  • erken erişimde 13 saat geçirdikten* sonra çıkışıyla birlikte ürün iadesini gerçekleştirdim. nedenim ise harcadığım paraya değecek bir eğlence sunamaması, beynimde sürekli "ulan ben bir oyuna nasıl 1.270tl verebildim" diye sorgulamalar ama iade edince bir rahatlama geldi. ilerleyen zamanda steam'de mutlaka heat'te de olduğu gibi buna da büyük bir indirim gelecektir, işte o zaman geri dönebilirim.

steam'de olumlu yorumların bir kısmı "tam beğenemedim ama yeni bir oyun olduğundan ve şu şu eklentiler olduğundan heyecanlıyım" kafasında yazılmış, bir kısmı da oyunu 1 saat bile oynamadan "most wanted'tan bu yana en iyi nfs oyunu" gibi yorumlarda bulunmuş** ki çoğunun oyunda daha çarşamba gününe gelemeden sileceğine eminim

teşekkürler yerel fiyatlandıran electronic arts, teşekkürler türk lirasını pula çeviren şahsım ve teşekkürler steam'deki "ürün hızlı geldi" deyip 5 yıldız çakan ve insanlara ürün hakkında hiçbir fikir belirtmeyen übermensch.

haritada dolanırken müzik çalmıyor ulan*... her şeyi geçtim de heat'teki şu güzelim yükleme ekranından ne istediniz be?

o zaman bu bir veda, unbound. hoşça kal midtown madness köprülü, güzel tasarımlı şehir, hoşça kalın keşfettiğim birkaç güzel müzik ile keko rapçiler.

terror jr - fun
  • şu oyunu beğenmek için aşırı keko olmak gerektiğini düşündüğüm oyundur. hani şu modifiye araba önünde toto sallayan kızlar gibi olmak lazım.

oyun başladığı gibi ağır keko rap başlıyor. paso zenci basılıyor ekrana oled ve miniled ekranda oynamayı önermiyorum bazen ekrana 3 zenci birden giriyor kafa karışıklığı yaratabilir ekran mı bozuldu diye.

forza horizon'dan daha keko bir oyun nasıl yapılır öğrenmiş oldum. forza'da kralsın süpersin vohooo diye gazlayan adamlar yüzünden 55" oled ekrana yumruk atarak kırmıştım bana maliyeti 25 bin lirayı geçmişti burada ise miniled monitörü zor kurtardık yumruk geldi gelecekti karakter yaratma ekranında. çünkü düz beyaz yok.

evet oyunda beyaz karakter yok sen kendin yarat diyor. geriye kalan bütün tipler mavi saçlı keko ezik tipler.

ne yaptık? anında sildik kurtulduk. sil ve iade et en güzeli. kafa temiz.
  • nfsyi araba yarışı diye oynayan kaldı mı?
hesabın var mı? giriş yap