şükela:  tümü | bugün
  • karakter sınırlamasına takılmasa "nefes alsın yeter erkeği vs arabası olsun yeter kızı" şeklinde olacak başlıktı.

    neyse konumuzdan çok uzaklaşmayalım. erkek seçilen pozisyondaysa kızda nefes alıp vermesi önemli bi faktör. ancak gelgelelim kızlarımız bu konuda biraz acımasız. güzel yüzlüler, iyi memeliler, hoş popolular şöyle dursun tek aktivetesi nefes alıp vermek olanlardan bile bu cümleyi duydu bu kulaklar. daha bugün konuştuğum diş hekimi öğrencisi bi kız arkadaşım "senin işin kolay, biz kızlar için erkeğin arabalı olması önemli bi kriter" diye konuya dokundu. (bkz: adamın gol diyor)
    örnekler çoğaltılabilir. benzer cümlelerle siz de karşılaşmışsınızdır. teşekkürler diş hekimi olacak kız bu başlık senin içindi.

    gelelim versus'un diğer köşesinde çıktığı her karşılaşmada nakavtla ayrılan namağlup karaktere. elindeki yokluk onu bu duruma sokmuştur. durumunu diğer karakterden ayıran ve geri düşmesine sebep olan şey pozisyonunun zaman içinde değişme ihtimalinin yüksekliği. eli para ve direksiyon tutmaya başladığı an nefes kriterinin yanına birçok kriter eklemek de onun kontrolünde olacaktır.

    benim için bu vs'nin kazananı, 18 yaş ve üzeri aklı başında denek kullanıldığında açık ara "arabası olsun yeter kızı" olacaktır.