şükela:  tümü | bugün
  • üst not: öncelikle aramaya inandığımı ve nefes alan erkek diye bir başlık olduğunu biliyorum.

en son açılan bisküvi yiyen erkek başlığından sonra bu başlığı açmak kaçınılmaz oldu!

geçelim bilgi kısmına;

erkek; kadınlara soru sorar, çamaşır asar, cam siler, ütü yapar, evi süpürür, seksten daha fazla zevk aldığı eylemleri vardır, içki içip eve öyle gider. hatta ve hatta bisküvi yer lan, bisküvi yer.

ama öyle bir özelliği vardır ki, şimdiye kadar kimsenin dile getirmediği, getiremediği, belki de öğrenilmesinden korktuğu için tepkisiz kaldığı bir özellik! evet var böyle bir özelliği. erkekler nefes bile alırlar. inanılır gibi değil, değil mi? yaaa öyle apışıp kalırsın işte!

ey kanzuk, ey dürümcü, ey avukat; sen ki ekşi sözlük sahibi başak purut!

bisküvi yiyen erkek başlığından ne gibi (bak kutsal bilgi demiyorum) bir fayda sağlarız mesela? ben bir erkek olarak bu başlıkta ne okuyup da bilgilenirim mesela? ya da bir kadın bu başlığı okuyunca erkekler hakkında bilmediği neyi öğrenir mesela?

bisküvi yiyen erkek; bisküvi yiyen erkektir amına koyayım!

troll başlıklara, taşak geçmek amaçlı açılan başlıklara yol verdiniz tamam da, bisküvi yiyen erkek nedir allah aşkına!!!?

aydınlanmanın amına koyduk!
    adeta spotlar altında kalmış bir suçlu gibi aydınlıktan gözlerimizi açamıyoruz.

dipnot: pekiştirme edatını bilerek kullandım çünkü artık pekiştirmenin zamanı gelmişti.