şükela:  tümü | bugün
  • redd grubunun 50 50 albumundeki "dunya bir gundur o da bugundur" kivamindaki $arkisi, "a$k guzel $ey" dedirtiyor insana.

kelebek kadar omrumuz var
    sevmek lazim, hemen ba$layalim
    kaybedecek daha neyimiz var
    a$k icin ne gerekiyorsa hepsi bende var
    nefes bile almadan seviyorum seni
    sarma$iklar gibi sardin kalbimi
    degi$tirdin kanimi koydun zehrini
    orumcek gibi ordun zihnimi
    du$undukce daha cok isterim seni
    icimde dola$an alkol gibi
    sana gitgide sarho$ oluyorum
    ruhumu kaybetmi$ gibi
    sadece senin icin ya$iyorum
  • redd in aşırı romantik, huzur dolu parçası
  • redd'in, bu şarkıyı ben yazmalıydım * dediğim, vokaliyle öne çıkmış muhteşem parçası.
  • redd'in, aşkın büyüklüğünün ulaşabileceği en son noktayı çok güzel anlatan şarkısı.
  • birkaç gün içinde müzik kanallarında boy gösterecek olan gecenin fişi yok dvd albümün şimdilik son klip parçasıdır. izlemeye ve dinlemeye değer, paris ve istanbul semalarında çekilen, doyumsuz redd şarkısı.
  • güzelim şarkıyı herdaim dinlemek ve klibi izlemek isteyenler için
    http*
  • geç kaldığım şarkıdır. sakince kafamı sallayarak, istemsiz onaylarla dinliyorum. sarhoş oluyorum ona. tapılası.
  • nefes bile almadan.
    almadan alamadan.
    almak gerekircesine ama almak istemezcesine sevmek lazım.
    yağmurlu, puslu, suskun bir brüksel sabahına uyandığımda beni ses ettirmeden karşılayan hücrelerimi sarhoş ederek salınan redd şarkısı.

nefes dahi almadan sevmek mi yoksa nefessiz kalana dek sevmek mi? hem ne fark eder ki acıdan sendelerken ve tüm evren boşlukta kaybolurken nefes almanın ne önemi var ki?
  • nefes bile almadan dinlememe sebep olan,sakin,güzel,huzur veren,tapılası redd şarkısı..
  • nefes bile almadan * dinlenen şarkıdır.