şükela:  tümü | bugün
  • daha önce benzer bir şeye binmemiş olan beni hiç etkilememiş eğlence treni. sadece indikten sonra adrenalin düzeyi sebebiyle bir kaç saniye ayaklarım titredi, o kadar. onun haricinde bir etkisi yoktu bünyeye. sadece yüzünüze çarpan rüzgar sebebiyle hızı biraz hissediyorsunuz. onun haricinde, maruz kaldığınız çekim kuvveti sayesinde ne burgu şeklinde döndüğünüzü anlıyorsunuz, ne de takla attığınızı. zevkine varmak için gözler açık olmalı; asıl eğlence orası...
  • aşırı derecede yükseklik korkusu olan biri olmama rağmen vialand sayfasındaki yorumlara aldanıp ve arkadaşların gazına gelip bindiğim ve ebemin örekesini gördüğüm alettir kendisi. gerçekten yükseklik korkunuz varsa kesinlikle binmeyin. düşünün ki hayvan gibi bir hızla hayvan gibi bir yüksekliğe çıkıp hayvan gibi düşüp sonra da dönüp duruyorsunuz ve açıktasınız. hayvan hayvan hayvan. istediği kadar güvenlikli falan olsun, adrenalin meraklısı değilseniz değmez o korkuyu yaşamaya. gözlerimi bir saniye bile açmamama rağmen indikten sonra titrememin geçmesi dakikalar aldı. yükseklik korkusu olan kardeşlerim, gaza gelip binmeyin, gidin maceraperest'e binin, onda ben bile gözlerimi açabildim.
  • maceraperest'in papucunu dama atmış ünite.
  • in swiss engineers we trust deyip bindigim ve inanilmaz bir deneyim yasatan harika roller coaster. kesinlikle binmeden donmeyin ve gozlerinizi acik tutun.
  • dün gaza gelip bindiğim, hızlanma sonrası gözümü kapamamla, durduğunda açmam bir oldu. gözler kapalı olunca baya değişik oldu tabi. hiç bir şey göremeden bir sağ bir sola, baş aşağı vs derken el yerini sıkmaktan ellerim uyuşmuş. binmeden önce iyi düşünün.
  • vialandde eriskinlere yonelik bikac cihazdan biri olan oldukca eglenceli coaster. sahsen benim nefesimi kesmedi. ruzgar o hizla suratiniza carptigi zaman degil burnunuzdan gotunuzden bile soluyorsunuz.
  • bugün eşimle beraber deneyimlediğimiz, yaklaşık 45 sn boyunca avazım çıktığı kadar bağırdığım, inanılmaz bir korku, adrenalin, heyecan patlaması yaşatan ve etkisi hala süren ride.
    bayıldım ama bir daha binemem.
    35 yaşındayım. bu yaştakilere pek tavsiye etmiyorum gençler binsin ;)
  • vialand'ın roller coasterlarından biri. ne yazık ki açılışa yetişmeyecek. üç saniyede 110 km hıza çıkacak bu aletle bir kilometrelik parkurda çılgın atılacak. vialand'da çok güzel eğlence üniteleri var, fakat herkesin beklediği roller coaster. güvenlik testleri falan bitsin de açılsın. fakat ne kadar sıra olacak kimbilir önünde?
  • vialand'in internet sitesinden edindiğim bilgiye göre kasım 2013'te açılacakmış. hani ekim'de açılacaktı?
  • bugün deneyimlediğim roller coaster bıdı bıdısı.

vialand tema park'ta geçirdiğim yaklaşık 4 saatlik sürede 3 kez bindiğim, heyecan ve adrenalinin tavan yaptığı tek ünite. adrenalin olarak 360, eğlence olarak da viking'in birkaç tık üzerinde kanımca. tek eksisi 40-45 saniye içerisinde sonlanması olsa gerek.