• vialand'ın roller coasterlarından biri. ne yazık ki açılışa yetişmeyecek. üç saniyede 110 km hıza çıkacak bu aletle bir kilometrelik parkurda çılgın atılacak. vialand'da çok güzel eğlence üniteleri var, fakat herkesin beklediği roller coaster. güvenlik testleri falan bitsin de açılsın. fakat ne kadar sıra olacak kimbilir önünde?
  • vialand'in internet sitesinden edindiğim bilgiye göre kasım 2013'te açılacakmış. hani ekim'de açılacaktı?
  • vialand'in internet sitesinden edindiğim bilgiye göre çok yakında açılacakmış. hani ekim'de açılacaktı?
  • son habere göre açılış tarihi 28 mart. bu ülkede bu tür şeyler insanı genelde paranoyaya sürükler. "düşer miyiz?" "kopar mı?" "raydan çıkar mı?" vs. fakat bu korkuya rağmen en azından 1 kere de olsa keyfini çıkartmalı.
  • (bkz: #41904683)
  • maceraperest'in papucunu dama atmış ünite.
  • dün gaza gelip bindiğim, hızlanma sonrası gözümü kapamamla, durduğunda açmam bir oldu. gözler kapalı olunca baya değişik oldu tabi. hiç bir şey göremeden bir sağ bir sola, baş aşağı vs derken el yerini sıkmaktan ellerim uyuşmuş. binmeden önce iyi düşünün.
  • inanılmaz bir deneyim, harika bir keyif yaratan mühendislik harikası.aniden ivmelenmesi ve parkuru ile 40 saniyede çok şey yaşatıyor.güvenlik önlemleri maksimum seviyede olduğundan tehlike hissedemiyorsunuz.çok da çabuk bitiyor ama defalarca sıraya girip gün boyu bu nimetten faydalanabilirsiniz.
  • vialandde eriskinlere yonelik bikac cihazdan biri olan oldukca eglenceli coaster. sahsen benim nefesimi kesmedi. ruzgar o hizla suratiniza carptigi zaman degil burnunuzdan gotunuzden bile soluyorsunuz.
  • bugün eşimle beraber deneyimlediğimiz, yaklaşık 45 sn boyunca avazım çıktığı kadar bağırdığım, inanılmaz bir korku, adrenalin, heyecan patlaması yaşatan ve etkisi hala süren ride.
    bayıldım ama bir daha binemem.
    35 yaşındayım. bu yaştakilere pek tavsiye etmiyorum gençler binsin ;)
hesabın var mı? giriş yap