şükela:  tümü | bugün
  • kışlacık köye, vize, kırklareli 'de orman içinde bir tatil köyü. görseller iç açıcı olunca belki bir iki gün gider kafa dinleriz diyerek iletişim bölümünden mail gönderdim. hem fiyatlar hem de tarihler müsait mi sormak istedim. şöyle bir mail geldi. ''merhaba, pazar-perşembe günleri arasında 750, cuma günü 850, cumartesi günü 950 tl / gecelik konaklama + oda kahvaltı çift kişi fiyatımızdır efendim.
    saygılarımızla.'' şimdi bu mail gelince ben 4 gece 750 'dir diye düşündüm. oteli aradım acaba böyle anladım bir hata mı var diye sordum. garip konuşmalı bir ablamız gecelik fiyatımız bunlar deyince bir şaşırdım bir şok oldum o an. bu fiyata ultra herşey dahil bir sürü tatil bulabilirim lan diye düşündüm. kadına da fiyatlar biraz yüksek özel bir sebebi mi var diye sordum. kadın ıhh yani gelip deneyimlemeden bilemezsine getirilen içinde kirpi geçen garip bir örneklendirme yaparak cevap verdi. teşekkür ettim kapadım. demem o ki ya kim niye kırklareli'de bir mekana geceliği 950 tl 850 ya da 750 tl ödeme yapar ablam. bu da burda dursun diye yazmak istedim.

web sitesi