şükela:  tümü | bugün
  • fotoğraflı yemek tariflerinin yer aldığı bir platform.

http://www.nefisyemektarifleri.com/
  • yaptığınız yemeğin fotoğrafını da ekleyerek tarifini verebileceğiniz bir site. evde yemek yapmak istiyorum diyenler için çok fazla seçenek var. ayrıca bazı tariflerin vidyoları da var. tariften pek anlamayan kimseler için özellikle bekar erkekler için çok güzel bir özellik.
  • her kategoriden tarife yer veren yemek sitesi. başka sitelerde kimin yazdığı belli olmayan tariflere güvenemeyenler için kullanışlı bir adres.
  • 3 4 aydır müdavimi olduğum site. her tarif tam tutuyor. annem de ben de rahat ettik telefonla tarif bir yere kadar.
  • yumurtanın akıyla sarısını ayırıyorsun. o kadar. pişirmiyorsun bile.
  • bebekleri olanlar için çok güzel mama tarifleri olan site.
  • telefona uygulamasını indiriyorsunuz, sonra da beğendiğiniz tarifleri hop tarif defterim kısmına atıyorsunuz, istediğiniz zaman istediğiniz tarifin elinizin altında olması çok süpersonik bişey.
  • kenar köşe de kapitalizme karşı direnen marketten 2 yumurta alıyorsunuz. tavaya biraz yağ döküp ısıttıktan sonra yumurtayı kırıp içine koyun. biraz tuz atarsanız iyi olur.
  • cok kullanisli, guzel bir yemek sitesi lakin tarif kirliligi cok fazla. milyonlarca browni kurabiye tarifi, pastane pogacasi, pastane bilmem nesi tarifi var ayni tarifleri tekrar tekrar ekliyorlar. kurucusu elif atalar sanirim, kendisinin tarifleri de guzel yalniz ne tarif verirse yag oranini yuzde 60 azaltip yapiyorum ben yagi cok seviyor kendisi zira.
  • eskiden annelerimiz teyzelerimiz napıyormuş diye merak ettiren site..