• mehmed ali erbil'e hasta olmasi sebebiyle kendisine hasta olamadigim sahis.
  • sevgilisi m.a.e. ile çıplak fotoğraf çektirip babası tarafından afaroz edilen manken
  • cumartesi adada ayni ortamda bulundugum manken. ortam neresiydi diyceksiniz dogal olarak. bu ortam bir bakkaldi evet bir bakkal ne bekliyorsunuz ki? halki palasin kral dairesi olcak hali yok heralde.
  • bakkalda gormemle keske kameralar gelse bende hemen kameralari kapamaya calissam acaba nefiseyle adim cikar da karizma yapabilir miyim diye dusundurten manken.
  • kendisiyle bir sansim olabilmesi icin topuklu ayakkabi giymem gereken manken.
  • mehmet ali erbil, aşkları ve nefise'nin terk edilip, canlı yayınlara fırlatılması günleri... bir kadının dramı, hem de yani aslında güzeller güzeli bir kadının dramı.

şöyle seslenmek istedim nefise'ye:

"ulan erkeğe güvenilir mi be nefise, babana tavır attığın o gün, canlı yayında izleyicinin sesiyle buluşmadın ki, seni şu kötü günlere karşı en azından bir uyarayım, bir sağduyu olayım.

evet nefise sen de bunun üzerine, "memet ali iktidarsız" demeci verdin biliyoruz; belki hissettin de üstelik ama bir de elele dergisine muz yalarken çıplak poz vermezsen delikanlı değilsin."
  • babalar yalan soylemez tezini kanitlamaya calisan bir mankenimiz...
  • yakindan gormeden once habire bok attigim "ya makyaj guzelleri i$te para olsa bizde oyle oluruz ne o oyle boya ficisi" triplerine girdigim,fakat bi ortamda yan yana gelip hatta tani$inca, makyajsiz bile ne kadar guzel olduguna hayran kalip buyulendigim, "ulan $u kiz halimle ben bile a$ik olabilirim her an" dedirten manken. (bkz: nefis)
  • konusurken ne tarz bisey anlatiyo olursa olsun muhakkak boynunu yana egip gunese bakiyomus gibi bi yuz ifadesi takinan ve her gordugumde yeter be bi cakcam duzelcen diye haykirmama sebebiyet veren yamuk guzel.
hesabın var mı? giriş yap