• sol elinde tesbih sağ eliyle karşısındakine atarlı hareketler yapan aynı zamanda kaşı ayrı gözü ayrı oynayan tip. yere de tükürür bu * nefret ettirir kendinden.
  • (bkz: kezban)
  • girişimci geçinenler. şuana kadar hiçbir başarısı olmayıp bir ürün bir düşünce veya bir tasarımı olmamasına rağmen ortada dalyarak dalyarak dolaşan insan. çok fazla itiraf.com a çevirmek istemiyorum da bu zat orda burda konferans verilmesi gerektiğinde işsizlikten heryere gidip şekil şekil fotoğraflar çekilip bak şurda girişimcilik adına şunu yaptım burda bunu yaptım der. en büyük başarısı bikaç orta ölçekte dernekte veya firmada danışma kurulunda olmak. hoş bu danışma kurullarında yönetici vasıfta da değildir ya, orda ismi görünsün hatta daha trajikomiği titri görünsün diye alırlar.

insanların okumaya sıkıldığı şeyleri, uzun girişimcilik kitaplarını 1-2 saatlik konsantre hale getirsin millete dinletelim diye oraya buraya çağırdığı tiptir.

mal geldin mal gideceksin, ne fikrin var ne vizyonun, tribini sikeyim.

not; baya dolmuşum insanların boş havalarda takılmasına sanırım
  • görevi kötüye kullanan her insan.
    (bkz: akpliler)
  • kendisi saatlerce anlatıp seni dinlemeyen tipler. beyin akıtıcı, enerji sömürgeci allahlık insanlar. sabaha kadar sadece kendinizden bahsedin e mi. doyamadınız. bu tipler sadece kendi anlatacakları olduğu zaman iletişime geçip senin anlatacak iyi bişeylerin olduğunda bile yarım ağızla sevinirler. bir kelime. insanlardan soğudum lan.
  • kadın düşmanları.
    öyle hemen 'ben değilim bu' diye düşünmeyin sayın erkekler.
    bir çoğunuzda var bu, illa tacizci tecavüzcü yobaz gerici sapık olmanıza gerek yok.
    ekşi sözlük gibi bir camiada bile 'kadınlar çalışmasın, çocuğa baksın' demek dahi sizi kadın düşmanı yapıyor.
    bunun kriteri nedir diye sorarsanız, aynı soruyu tersten erkekler için söyleyin, eğer komik geliyorsa siz bir kadın düşmanısınız, tebrikler.
    örneğin: 'eşinin çalışmasına izin vermeyen kadın' tabiri size komik mi geliyor?
  • götü yere yakın olan tiplerden nefret ediyorum, tehlikeli geliyor bana onlar..
  • işi gücü kadın olan ve kadını am olarak gören erkekler.
    bacınız ananız kadın değilmi.
hesabın var mı? giriş yap