şükela:  tümü | bugün soru sor
 • süper acayip enteresan futbol olayı. adamın hiç de öyle dalga geçilecek bir performansı yok lan.
 • 35 maçta 13 gol 9 asist diye düzeltmek gerek ki. kupada tek manisa maçında 4 gol 1 asist yapması da şişiriyor tabi istatistiği.

  van persie ligde 31 maçta 16 gol attığında yerden yere vurulmuştu gol atmıyor lan bu diye onu da hatırlatayım. beklenti neyse tabi artık.
 • bu istatistik boş bir istatistik olmayıp takımına tek başına çokça puan kazandırmıştır.

  zamanında guiza'ya da aynı karartma politikası uygulanmıştı ve guiza da kötü bir oyuncu, katkısız bir oyuncu olmamıştı hiçbir zaman. ikisini kıyaslamıyorum anlarsınız zaten.

  edit: üşüyoruz reyiz https://www.youtube.com/watch?v=ip6tsgesjfe
 • ben 30-35 gol atarım demedim ki , 30-35 gole katkı sağlarım dedim
 • üst entry'deki yazar arkadaşımın da dediğim gibi, negredo 35 gol atacağım diye bir iddaa da bulunmadı. herifin teki getirdi önüne bir kağıt uzattı. bizim matador da imzaladı .''imzalamasaydı o zaman amk!'' demeyin sakın. işte o zaman herifi yerden yere vuracaktınız. korktu diyecektiniz.

  adam, komple bir oyuncu. defansa yardıma gelir, 10 numara bölgesinde oynar, kanat oynar, santrafor oynar, pres yapar, markaj yapar, yapar da yapar...

  kendisi gol atınca kendi evladım gol atmış gibi seviniyorum çünkü bu adama çok haksızlık yapıldı. şimdi gelene geçene sapladıkça daha çok kuduruyorsunuz. yiğidi öldürün hakkını yemeyin. eğer ki bu adam geldiği günden bu yana her maç ilk 11 başlayıp 70-80 dakika oynasaydı ve beklentinin altında kalsaydı bende sizin gibi düşünürdüm ama adamın oynadığı süre belli be sözlük.