• aşırı beslenme nedeniyle davlumbaz gibi daldığım uykumda rüyama girmiş yepyeni bir kız.
    fakat rüyamda icra-iflas sınavı olduğumu ve soru kağıdının arka yüzünü çevirince sayfanın baştan başa kendisinin bir portresiyle kaplı olduğunu gördüğümü üzüntüyle anımsıyorum. onu bırak, bir de asistan başıma dikilip "bu nedir bayım?" diye beni azarlamasın mı...ulan ne bileyim bu nedir!? ben şeytan aldatmalarıyla, kamyon devrilmeleriyle dolu bir rüya istemiyor muyum asistan efendi? bu nedir? print out aldım, zamanım artarsa çocuğu sıvazlamayı planlıyorum amfide...
    star çalışanlarının onurlu davası, erdoğan teziç'in yüksek öğrenime attığı çalım, hababam sınıfı...of hep üstüste geldiler nehir. affet beni.
  • çok güzel ağlıyor ahahaghsbj http://i47.tinypic.com/25i4z1j.jpg
  • egs'de* gördük kendisini dün öğlen. görmüşüz yani, ben öyle ünlü münlü insan tanıyamıyorum fazla. arkadaşlarla bir geyik var aramızda. puan ver dediler kızın güzelliğine. 10 üzerinden. öyle de apaçiyiz, kız görüp puan veriyoruz. neyse. eh dedim zorlarsak 6 çıkar. yani artizlik yapacak değiliz, yeri geliyor 9'u patlatıyoruz. ama yemin ediyorum 6 dememle birlikte kafa göz daldılar iki tane adam. nehir erdoğan lan o dediler. sensin 6 dediler. o kim la diyecektim baktım üzerime uçuyorlar. kaçmasam ağzımı burnumu kıracaklar orada. merdivenlerden aşağı doğru kaydı gitti gözümün önünden koskoca iki adam. ablamız da makyaj yapıyor bir yandan. bıraktım onları orada, yemek yedim döndüm. baktım yerde erimişler. bir kovaya doldurup bagaja koydum, öyle götürdüm ikisini de. akşama doğru ancak katılaştılar. vay arkadaş dedim neymiş bu bu kadar. açtım şimdi internette birkaç resmine baktım. 6 diyorum yine. ne diyem mahmut mu diyem. iç güzelliği vardır birşeydir, onu ben bilemem. görüntü üzerine konuşuyoruz. sözlüğe baktım, benim gibi düşünen de var ama çoğu kişi arkadaşlar gibi. demek göremediğimiz ince bir nokta var. bir enerji var birşey var demek ki. yoksa bende de sıkıntı olabilir bilemedim. bir de oturdum kaç satır yazı yazdım şurada. demek sıkıntı bizde. çözdüm şu an galiba. entry komple anlamsız olduğu için sonunu da bağlayamadım ama işte. bu da bir anımız.
  • bir röportajın da aynen şu diyalog geçmiştir;
    -hıncal uluçla aranızda aşk dedikoduları var ne diyorsunuz?
    +ne? so what?

artık bundan sonra kendisini takdir edenleri allaha havale ediyorum.
  • pantene reklamında göründü en son, şöyle diyordu;

-oyuncu olarak istediğim karaktere dönüşebilirim ama söz konusu saçlarım olunca vs.. vs.. vs..

ahahahahah.. al pacino musun bacım sen.. her karakteri oynayabilirmiş.. hahahah...

kibir en büyük günahtır.

peşin edit: "abi reklam metni öyle, kız n'aapsın" diyenlere; oynamasın kardeşim.. pantene kızı mı yok memlekette.

gerçek edit: bu hanım kızımızın "güzel ve duygusal hatun" karakterinden başka bişii oynadığı görülmemiştir.
  • tiroid nodülüyle ilgili twitterda şu açıklamayı yapan oyuncu;
    "tıp sektörüne dahi güvenmekte zorluk çektiğimiz bu yıllarda doktorum prof. dr. mete düren'e varlığı için kalpten teşekkürü borç bilirim."
    çok merak ediyorum koçum benim dizisinden hatırladığımız burnunun yontulma işlemi sırasında da tıp sektörüyle ilgili fikirleri böyle miydi? yoksa şöhret artınca mı sektörlere kafa tutmaya başladı?
    benim de türkiye'de oyunculuk ile ilgili güven problemim var nehir hanım.
  • bir röportajında aşağıdaki açıklamaları ile güzel=aptal , çirkin=akıllı denklemini kendince yerle bir eden kişi,

kendinizi güzel buluyor musunuz?
    evet, ama aynı zamanda çirkin de buluyorum.

saatleri mi var?
    hem saatleri var hem de klişe bir güzelliğe sahip olmadığımı düşünüyorum. çirkin olmak istersem çirkin olabiliyorum. bunu da avantajlı buluyorum. çünkü hep güzelliğin avantajlarıyla ilgili sorular sorulur. oysa ki 'allah çirkin şansı versin' lafı boşuna edilmemiş. çirkin oldukları için bunun mağduriyetinden yararlanan çok fazla sayıda insan var. hiç hak etmeyen insanlar gerçek bir entelektüel olarak adlandırılabiliyor mesela. o yüzden bence biraz da onlara sorulsun bu soru. mağdur edebiyatı işte...
  • buldozer kepçesi gibi ağzi olan insan. gülünce gecekondumu yikicakmiş gibi oluyor..
  • erkeklerin bir kadını güzel bulma konusunda çok da detaya girmediklerinin kanıtıdır.
  • yeni filmi silsilede saçlarını kısa kestirip bir de sarıya boyatmış. ahu türkpençe(lütfen artık bir istanbul masalı'ndaki gibi giyinme, dar etek bot çorap klişenden kurtul!), tuba büyüküstün vesaire herkesin 15 yıl aynı roller, aynı saçlarla gezdiği ülkemizde daha filmi görmeden bu açıdan tebrik ediyorum kendisini, cesaretliymiş.
hesabın var mı? giriş yap