şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük ırmağı.
  • ak troll.

kendisinin isteğiyle:
    (bkz: #95757588) engelle.

güncelleme: linkini verdiğin entry'de değişiklik yapacağını tahmin ettiğim için baktım.

- önce not kısmında "gururla akpartispor. isteyen engellesin." yazıyordu.

- sonra ne olduysa "gururla rtespor. isteyen engellesin" diye editledi.

- sonra yine editledi, sadece "not: rtespor" kaldı. altına da "edit: imla" yazmış. (böyle imla görülmedi.)

- son aşama entry'yi silecek diye bekliyorum.

sıçradı editi: gelmiş nick başlığıma "insanları etiketliyor" yazmış. yazdığı entry'nin sonuna "not: gururla söylüyorum akpartispor. isteyen engellesin" yazan ben miyim? kendisi kendisini etiketlemiş sonra gelmiş "yetişin aaa dostlar etiketleniyorum" diye cırlıyor.

bir de sinsi. "gururla akpartispor"u, "gururla rtespor. isteyen engellesin" diye editliyor. yetmiyor sonra bir daha "isteyen engellesin" kısmını siliyor. "not: rtespor" yazıyor.

bir sürü edit'ten sonra altına: "edit: imla" diye not düşüyor.

ben yalanını ortaya vurunca bu sefer "edit: sadeleştirildi" yazıyor.

bütün bunlar yetmiyor, kendini "akkpartispor, rtespor" diye etiketleyen bu mayası akp'li kişi gelip başlık altıma "insanları etiketliyor" yazıyor.

kargaları gülmesi için davet ediyoruz.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

akp ve cumhurbaşkanı güzellemeleri yapmaktan başka bir şey yapmayan yazan.

en son, millet giyecek don, iş bulamazken, ülkenin yöneticisi konumundaki cumhurbaşkanının kendi maaşına 7 bin lira zam yaparak aylık 81 bin tl maaş almasını güzellemiştir.

engelleyin gitsin. bir tane sinir bozucu aktrollden kurtulmuş olursunuz.

he bir de şey demiş, ortadoğu politikası çok başarılı olduğu için, rusya'nın, abd'nin alayının kafasına yumruğu çakıp, bunlara söz dinlettiği için çekememezlikten eleştiriyormuşuz.

te allahım yaa.
  • ekşi sözlük chp’nin cahil ve saldırgan trolleriyle doludur.

eskidendi o ilim irfan yuvası durumları. artık burası, doğruya doğru diyenlere, muhalifleri ve muhalefeti eleştirenlere ergen kalitesindeki ezber sözlerle saldırma yeri.

çünkü burası chp’nin paralı trollerinin yeri. yapabildikleri tek şey engelle, başlıklarını engelle demek.

bak buna da demişler. beter olsunlar.
  • (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle geç)
  • (bkz: engelle)
  • cumartesi sabahi bir erkek yazar basligina ovgu dolu bir entry düzen (bunu okuyunca simdi "imi imi imi bin kirdis didiydim i intridi ki" diyecektir) (hahah, kardes deme lazim olur) (ara: deme lazım olur) ama bu nick alti ilgisine ayni sekilde karsilik bulamayip fav'lanmakla yetinen, muhtemelen tesetturlu ve de " hıyaaaaa hıyaaaaa ben cocuklugumdan beri (ara: 6 yaşımdan beri) ak partiliyim" diyen, "evli, mutlu, cocukluyum" da bir hanim abla. * ne cok demis ya. halbuki ayinesi istir kisinin, lafa bakilmaz. *

duydu ya belden aşşağıyı, hemen damlamis;

"edit: lgbt vs. olayları da varmış meğer. bunu ben söylemiyorum, aşağılara yazılmış. herkesin cinsel tercihine saygımız var gerçi. başka yedek nicklerle kaldığı yerden devam ediyor.

50 yaşına yaklaştığına göre, menopoz loading. yapacak bir şey yok, anlayışlı olmak lazım."

hayir bir de sevgi, saygi cekmiyo mu var ya. *

girmissem de sana ne menapozumdan? lezbiyen de degilim ama velev ki lezbiyen olayim, eee bundan da sana ne? sen belden aşşağı mevzulara dalmadan rahat duramiyor musun? atipik misin sen? hı?

lezbiyen oldugumu farz edelim, ne ciyaklamasi bu? senden mi istedik? *

sen burada yazdiklarin kadar varsin. bir nickin, bir de yazdiklarin. vay o oyleymis, vay ne cesur kadinmis caat diye bosamis adami, vay ben onun tirnagi etmem falan gibi hezeyanlarini ve kiskancliklarini kendi kendine yap. bir de imkani varsa kendini gelistir de duzgun yaz. "genel de" , "icer de" falan, bunlar ne sacma sapan, anca goz kanatiyorsun.

yazdiklarin zaten kusmuk, bari yazılışı duzgun, anlami olan sekilli kusmuklar birak.

edit oyle yapilmaz, boyle yapilir. mesaj yerine ulasmistir.

------

ekrem imamoğlu basliklarindan hic dusmeyen aktroll teyze.

kankasi redkitin neden sevgilisi yok'un leyla olmasina ağıtlar yakiyordur su an. darisi, arpasi, bugdayi da bu yasli ve cahil teyzemizin basina olsun.

edit: hay allah ya. bu akbağyan cok uzulmus troll kardescigi ucuruldu diye. ablasi, veriver sifreni n'olacak. bak kardesin gibi de seviyormussun, ortak kullanirsiniz abla-kardes. cozumsuz falan degilsin, yaz mail hesabini basligina, o sana yardirinca da ver sifreni, bu kadaaar. bittiii. heheee. *
  • ekşi sözlük teyzesi.

yaşı 36 bile olmadı ama, sözlük ortamında bulunan bazı yazarların, otuz yaş üstü hanımlara, ' teyze' demeleri pek hoşuna gitmiş; o da hemen benimsemiş. kendisine teyze denilmesinden zerre gocunmaz.

evli, mutlu, iki çocuklu, çalışan bir anne. ak parti ile, seçmen olmak ve recep tayyip erdoğan'ı çocukluğundan beri * canı gönülden desteklemek dışında bağlantısı ya da onlardan bir beklentisi yok.

sözlük karması yok, siyasi görüşünden dolayı muhtemelen olmayacak.* yine sırf siyasi görüşünden dolayı entryleri bazı yazarlar tarafından didik didik edilecek, onunla uğraşılacak; sindirilmeye, kötü biri gibi gösterilmeye çalışılacak. gerçek troller tarafından trollükle suçlanacak.* peki o ne yapacak?kendisine saygısızca yaklaşılmadığı sürece, herkese saygı ve sevgi ile yaklaşacak. bildiğini okumaya, kendini ifade etmeye, görüş ve düşüncelerini yazmaya devam edecek.

tanım: ekşi sözlük yazarı.

edit: bir takım düzenlemeler.

edit: "suskunluğum asaletimdendir, her lafa verilecek bir cevabım var.
    lakin bir lafa bakarım laf mı diye, adama bakarım adam mı diye?"

en sevdiğim sözlerden biri.

eşim dışında her erkek, dünya- ahiret kardeşim olsun. allah, kuru iftiradan korusun.
  • ekşi sözlük trolü.

(bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)