şükela:  tümü | bugün
 • neil armstrong, aya ilk ayak basan insan.

  uzayda ezan sesini duydu. o sırada taş örnekleri topluyordu. içi ürperdi. daha dönüş yolculuğu başlamadan, hidayete ay yüzeyinde erdi. dünyaya dönüşünde uzun uzun araştırdı soruşturdu ve hayatın anlamına ve bilime dair kafasındaki soruların bütün cevaplarının kuran'da yazdığını görünce islam'ı seçti. 2000'li yılların başında pennsylvania'yı defalarca ziyaret etti. fethullah gülen tarafından nasa'nın uzay imamı olarak görevlendirildi. o tarihten sonra uzaya çıkan bütün astronotlar cebinde f serisi 1 dolarlık banknot taşımaya başladı. soranlara uğur parası diyorlardı. abd'de hiç kimse kendi ülkelerinin banknotunu taşıyanlardan şüphelenmiyordu doğal olarak. bu gizli yöntem, daha sonra türkiye'deki fetö yapılanmasında da kullanılmaya başladı.

  2003 şubatında uzay mekiği columbia'da görevli astronotlardan bazıları sözde hocaefendi'ye biat etmeyi reddettiler. bu itiraz onlara ve abd'ye pahalıya maloldu. columbia, fethullah gülen'in emri ve neil armstrong'un müdahalesiyle kalkıştan kısa süre sonra imha edildi. bir nevi uzay darbesi olarak değerlendirilen bu olay fetö'nün güneş sistemini ele geçirme planında dönüm noktası oldu. cia, nsa ve mossad'ın göz yumduğu columbia "kaza"sının perde arkası, uzaya çıkacak bütün astronotlara gizli brifinglerde anlatılmaktadır. o tarihten sonra, gülen'e itaat etmemenin bedelini kavrayan astronot adaylarından kimi gönüllü kimi de şantajla fetö üyesi oldu.

  armstrong 2012'de öldü. sırlarını mezara götürdü. ayrıntıları ancak fethullah gülen türkiye'ye iade edilirse öğrenebileceğiz. ama milli kahramanlarının bir terör örgütü üyesi olduğunu itiraf etmek, abd için büyük skandal olacağından terörist başını asla iade etmeyecekler.

  bu yüzden, türkiye'nin fetö terörüyle mücadelesi sadece yeryüzünde değil atmosferin dışında da devam etmek zorundadır.

  .
 • (bkz: geyik yapmak için yazılan uzun boktan troll entry'ler)