şükela:  tümü | bugün
 • bi zamanlar doogie howser diye 16 yaşında tıfıl bi doktor vardı sanırım star da yayınlanıyodu dizisi. arkadaşları hastaneden condom getirmesini falan isterlerdi bundan. işte o tıfılı oynayan aktördür kendisi ayrıca spiderman the animated series de spideyi seslendirir insan hayret eder bu tıfıldan nasıl böyle karizmatik bi ses çıkıyo diye.
 • "harold and kumar go to white castle" filminde bambaska bi yonunu gordugumuz, masterson ailesinden geldiginden suphelendigim aktor.
 • gaymiş kendisi ve david burtka adlı bir aktörle yaşıyormuş, ah ah yakışmadı bizim barney'e*.

  gerekli edit: sakın gay olma olgusuna laf ediyorum sanılmasın, sadece barney gibi kadın manyağı olan bir karakterin, gay bir aktör tarafından canlandırılması ilginç gözükmüştü bana. yoksa neil patrick harris isterse transeksuel olsun kendi tercihidir bize de saygı duymak kalır.
 • how i met your mother'in eğlenceli karakteri barney'i oynamaktadır.

  (bkz: have you met ted)
 • takim elbisesinin (bkz: suit up) icinde celimsiz bir vucut hayal ederken ciplak oynadigi bir sahnede gormemle alt cenemi masadan toplamam bir olmustur, i.e. muthis vucutlu bir erkektir.
 • "rather than ignore those who choose to publish their opinions without actually talking to me, i am happy to dispel any rumors or misconceptions and am quite proud to say that i am a very content gay man living my life to the fullest and feel most fortunate to be working with wonderful people in the business i love."
  diye beyanat vermiş oyuncudur. (alıntı 3w.imdb.com danır)
 • ellidokuzuncu emmy ödül töreninde yarmış şahsiyettir.
  sahneye heroes'un claire'i ile gelen neil:
  -evet ponpon kızımız artık 18ine girdi sanırım hepimiz bunun ne anlama geldiğini biliyoruz.....(bütün salon kopar)
  -evet yeni bir oy hakkı
  kız:bu son derece gereksiz ima için teşekkür ederim
  neil:(o pis sırıtışıyla)önemli değil
 • how i met your mother'da ''it!s so..'' diye başlayan cümlelerin sorumlusu olan,sürekli takım elbisegiyen,çipil görünümlü ve fakat o takım elbiseyi çıkardımıydı taş gibi vıcıdıyla o suitten o vıcıt nassı çıktı diye düşündüren,sempatiklik abidesi dört gözle emmy'sini almasını beklediğimiz, eşşek kadar olmuş insanların bile bi yerde idolü olan bir süper dizi oyuncusu..
  üzülerek gay olduğunu da eklemek isterim..zira salyaları olmuycak duaya amin demek için akıttık onca zaman..
hesabın var mı? giriş yap