şükela:  tümü | bugün
 • doçent ünvanlı göğüs hastalıkları ve uyku hastalıkları hekimidir.
  şu anda baş hekim olarak namık kemal üniversitesinde görev yapmaktadır.
  kendisi harvard, londradaki çeşitli üniversiteler ve italya,hollanda gibi avrupadaki çeşitli ülkelerin üniversitelerinde bir çok çalışmaya imza atmıştır, ve bir çok makale yayımlamıştır.
  kendisi türkiyenin en yetenekli,birikimli hekimlerinden biridir.

  aynı zamanda çok nazik,saygılı ve nev-i şahsına münhasır bir insandır.
 • nene hatun'un kurtuluş savaşı'nda savaştığını söyleyen doktor.
 • tekirdağ namık kemal üniversitesi (nkü) tıp fakültesi eğitim ve araştırma hastanesi başhekimliğine atanan doç. dr.

  ayrıca nkü tıp fakültesi göğüs hastalıkları anabilim dalı öğretim üyesi olarak da görev yapıyor(du) sanırım.

  çıktığı bir tv programında başhekimliğini yaptığı hastanede corona’dan yatan var mı, diye soruldu. vermediği, gizlediği cevaba ve telaşına bakılırsa, tekirdağ’da da epey bir hasta var demek ki.

  sağlık bakanlığı açıklayacakmış hangi ilde hasta olduğunu. şimdi hastaların hakları nedeniyle açıklamıyor, ama bakanlık açıklamaya başlayınca ne olacak? hastaların hakları sonlanmış mı olacak?!! garip bir ülkeyiz vesselam. bilim insanından siyasetçisine, sanatçısından sıradan insanına kadar.

  son sözüm: doktorumuz çok iyi de etrafı kötü. siyasal islamcı bir iktidarın zamanına denk gelmiş olmasının şanssızlığını yaşıyor gibi. zamanın ruhuna ayak uydurmaya çalışıyor, ama biraz sırıtıyor gibi.
 • şu an cnntürk’te ahmet hakan’ın konuklarından biri olarak bulunmakta.

  hayranlık duyduğum kişilerden biridir.
 • şuan habertürk tv de programın canını okuyor.
  bukadar sade net bilgileri bilim kurulu bile vermedi.
  hocam helal olsun sana.
  programı kamu spotu moduna gecirdi. :)
  saygilar hocam.
 • habertürk te konuşmasında hastanesinde corona hastalarının tümünün durumunun iyi olduğunu söyleyen doktor.
 • nedir ne değildir adlı habertürk yayınında kalp damar cerrahı prof. dr. melis us ile beraber bizleri aydınlatmakta şu an.

  başhekimliğini yapmış olduğu hastanede tüm covid-19 vakalarının genel durumunun iyi olduğunu belirterek bugün izni çıkan, sağlık bakanlığı tarafınca önü açılan antikor tedavisinden epey umutlu olduğunu ifade etti.
 • haberturk'teki 2 nisan ve 6 nisan tarihli iki programda da kendi hastalarıymış gibi anlattığı vakalar aslında italyan coronavirus vakaları. italyan radyoloji derneği'nin database'inde bulunan ve başka bir türk doktor tarafından italyancadan türkçeye çevrilen bir sunumdan alınma. kaldı ki vakaların klinik bilgileri ve yaşlarını da kasten yanlış anlatıyor.

  62 yaş, ateş ve kuru öksürük şikayetleri olan bilinen temas öyküsü bulunmayan italyan hasta 'yı, “genç, asemptomatik ve yurtdışından gelen babası covıd+ olduğu için taramada saptanan...” şeklinde yanlış bilgilerle aktarıyor.yayının ekran görüntüsü

  program kaydının tam olarak bu hastayı anlattığı yerden itibaren linki: https://youtu.be/e1jufvyoqrq?t=2561

  kamuoyunun doğru bilgiye en çok ihtiyacı olduğu zamanda, canlı yayınların kaymağını yemek için gereksizce çarpıtılmış bilgilerle prim yapmaya çalışmanın hiçbir bilimsel etik değerle bağdaşan bir yanı yok.