1. oha karadeniz yaramış dedirten insan.güzel gözlü insan.beyoglu sahaflarında laptop ardında rastlanan insan.
  2. yazin gumusluk*te uzerinde yirtik pirtik bir t-shirt, kicinda eski bir sort kusanmis vaziyette gorulmus oyuncu. (ancak, bu macerada onemli kisim dolmus yolculugunda yasanmistir.) dolmusa binen yasli bir teyzeye yer veren ve teyzenin kendisine "rahatsiz olmayin evladim" demesine cevaben "asil yer vermezsem rahatsiz olurum" demesiyle dolmusta birbirini taniyan tanimayan ne kadar kadin varsa hepsinin bir anda isteri krizi gecirmesine, "gel bizim kucagimiza otur nejaaaatt" diye feryat figan bagirismasina, bir dostluk-kardeslik ortami olusmasina neden olan yakisikli. bu cevabiyla anladik ki, ayni zamanda halk cocuguymus, feylozofmus, hazircevapmis (bkz: bir erkekte olmasini istedigimiz tum ozellikler)
  3. bi kitapci dükkanı var tam ordan geçerken " aa burası şeyin yeri *" derken karşıma çıkan o anda en güzel şey.
  4. pek de ahım şahım olmayan bir dizi için beni cuma akşamları dışarı çıkmadan 10 kere düşündürten insan. yine bi tiyatro oyununda rol alıyor olsa da gidip canlı da izlesek...
    (bkz: seni allah mı yarattı)
  5. aynı zamanda deliyürek dizisindeki en önemli karakterlerden biri haline gelmesine rağmen bilmediğim bir nedenle diziden ayrıldı.
  6. 29 şubat tarihinde doğduğu için şimdi bugün mü yoksa yarın mı kutlamak lazım doğum gününü karar verilemeyen kişi* ..