• gençliğimin yakışıklısı, havalısı, ateş parçası nejat işler'i bu halde görmek fena üzdü. ne zaman amca oldun sen nejat, nasıl bu hale düşecek kadar bitti her şey. canım sıkıldı akşam akşam.
  • ha sikti ha sikecek biçiminde izlediğim klip
  • bir an ikisinin de genc ve toy oldugu, nejat isler'in henüz tam ünlü degilken 90li yillarda oynadigi bir klip zannettim, tikladim ve sok oldum.
  • yıldız'ı chanel'den, dior'dan giydirsen...
    tüm takıları chopard, piaget falan olsa...
    klip sarayda da çekilse...
    karşısında brad pitt de oynasa...

yıldız mimikleriyle, davranışlarıyla baştan ayağa varoş.
    kadının üzerine sinmiş değişmez bundan sonra...
  • resmen kaybedenler kulübü filmiyle çapraz senaryo yapmışlar. filmdeki kaan karakterini yıldız tilbe klibine sokuşturmuşlar.

bide nejat işler'de işin komik olduğunun farkına varıp profesyonellik falan dinlemeden arada gülme krizine girer gibi yapıyor. izlediğim en absürd kliptir.
  • nejat işler'in ercüment çözer 'in herşeyini kaybetmiş hali gibi durduğu bir klip olmuş.
    yıldız tilbe de maalesef hala ve hala kamera karşısında kötü!
  • yönetmenliğini yapan hiçkimsenin olmadığı klip. bunu çeken yönetmen olamaz. alt komşunun 16 yaşındaki oğlu falan belki.
  • tv'de denk geldiğim, klip bitene kadar "nejat işler mi o ya değildir dimi ne alaka oha o mu ya baksanıza" diye çırpındığım için olayı pek çözemedim ama nasıl kandırmışta klibinde oynatmış aşırı merak ettim ve tebrik ediyorum yıldız abla büyüksün !!
  • öpüşecekler diye çok korktum lan
  • nejat işler’i meczup rolünde başarılı bulduğum kliptir.
hesabın var mı? giriş yap