şükela:  tümü | bugün
  • nejat işler'in gülmemek için kendisini tutar gibi durduğu klip. nejat işler duruyor ve yıldız tilbe çok da fiziksel temas kurmadan yakın olmaya çalışıyor etrafında. yıldız tilbe de gülüyor garip bir şekilde. karşılıklı geyik modundalar.

edit: ay öleceyymmmm!!! yıldız tilbe klibin sonlarına doğru straplezini çekiştirip düzeltiyor. kimse de dememiş bir daha çekelim o kısmı diye. muhtemelen 10 - 15 dakikada klibi çekip dağılmışlar.
  • allahım herkes ne kadar yaşlanmış lan nejat hoş adamdı uykusuz'daki faik'e dönmüş bu imajıyla. 35'ime girer girmez intihar ediyorum.

ayrıca izlerken artık erkekte uzun saç sevmediğimi hayretle fark ettim herkes saçını acilen kazıtıp hugo boss imzalı nazi üniformasıyla dolaşmalı.

vay be sadece dünya değil ben de çok değişmişim yuh bir kliple kendime geldim.
  • nedense neset ertas olarak okuyup dumur oldugum, izledikten sonra tekrar dumur olmayi basardigim klip
  • berbat bir parçayı bile güzel hale getiriyorsun nejat baba kralsın diyim
  • neden?
  • nejat reyiz’in yine koma sarhoş olduğu gözlenmektedir; hatta klibin bir bölümünde kadraja“sigara” dumanı da girmiş. muhtemelen kayda girmeden önce baba “sigara”yı komidin’in üzerine falan koymuş.

klibin sonuna bakarsanız, yönetmen “cut” dedikten sonra set çalışanlarını odadan çıkardıklarını düşünüyorum.

fena ortam olmuş yan ürün olarak klip çıkmış işte.
  • başlıktan, nejat işler'in gençliğinde oynadığı bir klip zannedip, bağlantıyı açtığımda beni aşırı dumura uğratmış şarkı klibi.

(bkz: born to be wild)
  • gençliğimin yakışıklısı, havalısı, ateş parçası nejat işler'i bu halde görmek fena üzdü. ne zaman amca oldun sen nejat, nasıl bu hale düşecek kadar bitti her şey. canım sıkıldı akşam akşam.
  • ha sikti ha sikecek biçiminde izlediğim klip
  • bir an ikisinin de genc ve toy oldugu, nejat isler'in henüz tam ünlü degilken 90li yillarda oynadigi bir klip zannettim, tikladim ve sok oldum.