şükela:  tümü | bugün
  • hayatımda izlediğim en anlamsız kliptir. bu klibi görme yeteneği olan herkes daha iyi çeker.
  • çok kötü bir klipti. izlemeyin.

izlerseniz de beğenmedim tuşuna basın.

tanım: yıldız tilbe'nin saçmalaması
  • nejat isler ne cirkin yaslandi dedigim klip
  • "kaybedecek bir şeyim mi kaldı zaten kaybedenler kulübü daimi üyesiyim" diyerek nejat işler'in bu işi kabul ettiğine ya da uzun zaman alkol etkisinde olması neticesinde görme yetisini ya da aklî melekelerini yitirdiğine kanaat getirdiğim klip olmuştur.

aga kim çekti klibi be bıraksın tost falan bassın
  • bu klip sey gibi; hani cinselligin ilk kesfedildigi yaslarda*internetten sevismek, sex falan yazarsin da karsina beyaz atletli dayiyla taytli teyzenin amator videosu cikar ya... heh iste tam olarak bu, o oluyor. uzgunum. ofiste basligi gorunce, ulan sessiz mi izlesem acaba? belli ki olay var dedim ama sonra yuregimin kaldiramayacagina karar verip sesli olarak izledim. sakin sessiz izlemek gibi bir hataya dusmeyinswh

diyeceklerim bitmiyor... yildiz neden o sacma seyi giymis uzerine ya? bir de bu kadina o pembe ruju kim surduyse beter olsun. sarki sozlerini de anlamadim. orhan pamuk cumleleri gibi ucu bucagi yok. ustune bir de basiyla sonu baglanmiyor. sarkida neyden yakiniyor ya da bir seyden yakiniyor mu, mutlu mu anlamadim.

nejat bey ne yapmaya ya da nte yapmamaya calisiyor pek anlamadim. ulan bi halt anlamadim ben bu isten. simdi bu klip tvde falan gosterilecek?

en sonunda da ben ne izledim aq dedim ve yasadigim sok ofiste yadirganmasin diye arkadaslara da gonderip izlettim. artik yalniz degilim. tesekkurler.
  • bir adet siyah gandalf barındıran klip.
  • iki deli bir araya gelmemeliydik.
  • güzel klip olmuş bee
  • başıma bir iş gelmeyecekse benim beğendiğim kliptir.
  • “kaan bu sefer gerçekten kaybetmiş aq” dedirten kliptir.
hesabın var mı? giriş yap