şükela:  tümü | bugün
  • çok ilginç geliyor bana. adamın tek yaptığı bütün tiyatro gösterisince küfür etmek; ne espri var, ne düşünce var, ne de başka bir şey. ölünce birden sanatçı oldu.
  • nejat uygur'a sanatçı diyen kitleyi bilmem de vefat ettikten hemen sonra onu aşağılamaya çalışan başlık açanlara ne deniyor çok iyi biliyorum. siz de biliyor musunuz?
  • henüz saatler önce vefat etmiş birinin arkasından atıp tutacak kadar aşağılık orospu çocuklarından olmayan kitledir.
  • seven olabilir, sevmeyen olabilir. diyen olabilir, demeyen olabilir.

ama gün, nejat uygur'un sanatçılığının tartışılması gereken gün değildir.

trollükle bilmemne arasında bir çizgi var ya, hah işte bugün onu geçenin ben taaaa amına koyayım.
  • borcum borç ama nah alırsınız gösterisini izlemiş, diğer oyunlarının da içeriğinden haberdar kitledir.

zaten tek bir oyununu izleyerek sanatı hakkında mantık yürütülebilir.

"küfürle güldürmek" ve müjdat gezen ile bir tutmaya çalışma dangalaklığını da yazılmamış kabul ediyorum. rezilsiniz amk.
  • bu kitle;

bazıları gibi geri zekalı değildir.

bazıları kadar aşağılık da değildir.

bazıları kadar olumsuz şekilde bile olsa sırf ilgi çekmek için götünü yırtacak kadar ezik, kompleksli, hastalıklı ve zavallı da değildir.

ve siz, sözü geçen o bazıları... allah belanızı versin pislik, adi herifler.
  • tüm tiyatro gösterileri öncesi bir pankart geçer sahneden; "orospu çocukları bu gösteriyi anlayamaz" diye. çok haklıymış ihtiyar kurt. şimdi daha da çok sevdim.
  • vine izleyen kitleye mensup insanın sözüdür. doğrudur. zira vine'daki nejat uygur sanatçı değil gelmiş geçmiş en büyük tiyatroculardan olan nejat uygur'un torunudur.
  • belli ki sanatın da sanatçının da ne olduğunu bilen kitledir.

not: bir ölüm haberinin hemen ardından trollük yapmanın ne kadar büyük bir orospu çocukluğu olduğunu tanımlayabilecek bir dil var mı bilmiyorum.
  • şafak sezer'e gülen birinin beyanıdır.