şükela:  tümü | bugün
 • sadece bir motosiklet modelinin balatasının, markasının, renginin, pantonesine kadar bilmek değil değil, markasının tarihini bilmek, hikayesini anlatmak gibi inceleme olayını sonunda katalog anlatmaktan çıkaran youtube kanalı. (bkz: onur çakı)

  https://www.youtube.com/nekipedia
 • bilmemen ayıp! kanalı ile tanıştığımız onur çakı’ya ait yepsyeni bir youtube kanalı.

  esasında ben nekipedia’yı daha önce tanıdım. önerilen videolarda karşıma çıkınca izleyip bayıldım ki henüz 1 yada 2 videosu vardı. sonrasında kim bu adam diye araştırınca bilmemen ayıp!’ı keşfedip oradaki videoları hatmettim.

  her iki format da güzel ve eğlenceli. lakin bilmemen ayıp!’ı sonlandırmışlar anladığım kadarıyla.

  zaten şanssız bir insan olarak garipsemedim. aea’yı tanıyıp dibim düştükten 2 gün sonra o malum kazayı geçirmişti.

  neyse, başarılarının devamını diliyoruz motorrrrsiklet reyiz. takibindeyiz.

  birde o tipo videosu gelecek! unutuldu sanma.
 • tipo videosunu beklemiyorum. araba videoları bu kanala girerse abone sayısı & izlenme kesinlikle artacak; sonuçta kanalaın ekmek teknesi ama umarım yalnızca motosiklet videolarının olduğu niş bir kanal olarak kalır. altyazı eklerlerse globale de açılırlar diye düşünüyorum. çünkü içerikler dolu dolu ve evrensel. onur çakı bence türkiye'nin fortnine ryan'ı. sponsor almak, izlenmeleri ve abone sayısını arttırmak için konuk almalı, how to videoları çekmeleri lazım ama umarım ki bu olmaz. bu haliyle çok tatlı kanal. en kısa zamanda canlı yayın bekliyoruz.