• daha önce buralara yazdık, neo ile ether kriptopara piyasasının güvenli limanlarıdır. ikisi de değerinin altında fiyatlarda hala. siz bakmayın bitcoincilere, 15-20 dolar fee ödeyip saatlerce transfer bekleseniz siz de aynı şeyleri söylersiniz, çünkü kimse btc nin 3-5 bin dolarlara çakılmasını istemiyor, içerideki para önemli miktarda, kimse teknolojisinin eski, yavaş kaldığını söylemek istemiyor, değerinin düşüklüğü farkedilsin istemiyor.

öyle ripplemış iotaymış pump dump coini değil bunlar. ikisinin de hype ile ne kadar para kazandırıp şu an ne halde olduklarını görüyorsunuz. eğer gerçekten ihtiyacınız olmayan bir paranız varsa ve yatırım yapmayı planlıyorsanız, neo alın ve unutun. bire kırk verecek demiyorum, kimse size öyle analizler yapamaz, garantiler veremez.
    ama teknolojilerini, vaatlerini, projelerini, şu anki market büyüklüğünü ve çin merkezli olmasını göz önüne alıp diğer kripto paralarla karşılaştırınca 100-120 dolarların komik kaldığını farkedeceksiniz.

trade değil invest coinidir, hızlı para kazanma peşindeki kitle için popülerliği düşükken, balinalar çılgınca al sat yapmazken değerlendirin.
    ytd demicem, yatırım tavsiyesidir amk. sanki batsa benim kabahatim, sen buraya bakıp araştırmadan alıyorsan banane.
  • "all time high" yaptı bugün. kendi reddit forumlarında bile ocak sonu için 100 usd tahmini yapılırken ocak'ın ortasına gelmeden 140 doları gördü. avrupa turu devam ediyor. ico aşamasında 10'dan fazla tokenı mevcut. onların da devreye girmesiyle şubat sonu neo için 250, gas için 100 usd artık fazla uçuk bir tahmin sayılmaz.

edit:
    binance'da 0.010529 btc ile all time high yaptı bugün. üstelik bunu yaparken 200 bitcoinlik satış duvarını yıktı. muhtemelen önünde uzunca bir süre aynı boyutta bir kar satış duvarı olmayacak. tabi inişli çıkışlı bir grafik izlerse al-satçıların işine geleceğinden benzer duvarlar yine örülebilir ama fiyatı hali hazırda yüksek bir coin'in önüne kolay set çekilemeyeceği de anlaşılmış oldu. neo bence bugün kendi adına tüm zamanların en büyük fomo etkisini yaratmış oldu ve bu seviyeden bile alımlar sürdüğüne göre önü çok açık.
  • (bkz: neo bey, ne yapıyorsunuz?)

bir soluklanmadın be. şunu (bkz: #73125896) yazarken 60 dolar falandı. 35 tane alıp 100 usd olunca çoğunu satmıştım. 15 günde ikiye katladı. hali hazırda fiyatı zaten yüksek bir coin'in bunu yapması gerçekten muazzam. daha da potansiyeli var. ama azıcık soluklansa da alım fırsatı verse fena olmaz. eth ile beraber en güvenilir liman.

edit: bilgi vermeden geçmeyeyim. neblio ile birlikte en çok programlama dilini destekleyen blockchain altyapısını sunan platform. neblio'nun henüz hazır bir ürünü yokken neo uygulama geliştirmek için tümüyle hazır. kesinlikle daha güzel bir web sitesine ve daha güzel bir rehbere ihtiyacı var. kendilerini meetinglerle avrupa ve amerika'ya anlatma derdindeler şu sıralar. bu da amerika devcon siteleri:
    http://devcon.neo.org/

buna da göz atın:
    https://www.reddit.com/…scussion_january_14th_2018/

ay yolculuğu yakın, meşaleyi yakın!
  • nasil calistigini ve teknik olarak artilarini eksilerini ogrenmek icin soyle bir yazi mevcut https://www.inoix.com/…k-neo-bulusmasi-ve-yorumlari
  • vakti zamanında bu coine 4bin tl yatırım yapıp 3600 adet alsaydınız eğer şu an günde 1 gas üretebiliyordunuz. bir gas şu an itibariyle 65usd. yani ayda 1950usd geliriniz oluyordu. neo coinlerinizin değeri ise 540.000usd olacaktı. hayata bak...
  • an itibariyle 160 dolara ulaşmış ve iota’yı da tokatlayarak 10 küsür milyar dolarlık sermayesiyle coinmarketcap’te 9. sıraya yerleşmiştir.

kanaatimce neo 2018 de en büyük patlama yapacak altcoinlerden biridir ve bu gidişle 200 doları aşması ocak sonunu bile bulmayabilir.

bence bu kadar güçlü ve stabil yükselmesinde, eğer elinizde neo tutarsanız düzenli olarak şu an 75 dolar değerindeki gas altcoinini üreterek cüzdanınıza yatırmasının büyük payı var. gas ta sürekli değerlenen, hatta neodan bile daha hızlı değerlenen bir altcoindir. şöyleki çok değil sadece 2 hafta önce 25 dolardan alabiliyordunuz. yani özetle 2 haftada değerini 3 e katlamış bir altcoindir gas.)

daha önce 65 ve 100 dolardan neo almamı sağladığı gibi geçen hafta da gas alım sinyali vererek karımı daha da arttıran ve severek takip ettiğim ücretsiz telegram kanalını da herkese tavsiye ederim:

https://t.me/futur3signals
  • şu an neo yatırımcılarının durumu:
    https://youtu.be/dzkvbc6qqxm?t=45
  • bu gidişle değil, zaten hakettiği rakamlar an itibariyle 400-500 eylül 2018 itibariyle 700-800 dolardır.
    ben biriktiriyorum, fiyat iniş çıkışları olabilir.
    ytd...
  • 3 haftadir favorilerimde takip ediyorum ama almiyorum neden? çünkü bir mantigim vardi %30-40 karı gordugun anda o coinden çık. ben bu zıkkımı 50 dolarken filan aldım 70 dolarlarda sattım sonra düşsün diye bekledim düşmedi, düşmüyor. elimde tutsam beni çıldırtacak diğer coinlerden yalnız birisi ripple, monero, rdn, etherium, neo, bnb bunları acele edip elimden çıkardığım içon o kadar pişmanım ki şuan elimde olan paranın 3-4 katı daha olurdu sadece 2 hafta daha hiç bir şeye dokunmasam. o yüzden artık elimdeki cardono, ether ve ltc için olumune hodl yapiyorum.
hesabın var mı? giriş yap