şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir youtube kanalı.youtube türkiye'de videoları sürekli karşıma çıkıyor.bir-iki tane izleyeyim dedim tiksindim amk.saçma sapan oyunlar oynayıp arkada da saçma sapan konuşmalar yapan birisi.
  • ilginç bir kanal. youtube'da karşıma ilk olarak patronun disstrack'i hakkındaki yorumlarının olduğu video aracılığıyla çıkmıştı ve o günden itibaren sanırım on taneden fazla videosunu rahat izlemişimdir. araştırmadım açıkçası, kimdir nedir bilmiyorum ama rahatlıkla söyleyebilirim ki kendim böyle bir kanal açsam ancak bu kadar fikirlerimi dile dökebilirdim. yani müzikten tutun popüler kültürün sıçmık ürünlerine, toplumsal sorunlardan tutun teknolojiye adamın birçok konu üstüne yorumlarını ve görüşlerini dinledim. gerçekten ilginç ama katılmadığım tek bir kelime bile yok söylediklerinde. dediğim gibi kim olduğunu bilmiyorum ama burayı okuyorsan bil ki bir yerlerde görüşlerini sonuna kadar paylaşan bir takipçin var, selametle.
  • her videoda kullandığı kelimeler
    -hayır gerçekten inanmıyor
    -dostlarım yani
    -anasını satiyim
  • youtube'daki yorekok benzeri bir eleştiri kanalıdır. fakat kendini youtube kültürünü eleştirmekle sınırlandırmaz. sık tekrar ettiği kelimeler sebebiyle başlıkları / konuları ilgi çekici olmasına rağmen ürettiği içerik vasattır. aynı fikirde olduğunuzda bile 3 dakika içinde bayılabilirsiniz.