şükela:  tümü | bugün
 • ben sevdim
 • kendisi gerek fizikman gerekse de ruhman(?) şu klipteki hanımefendiye benzemektedir.

  http://m.youtube.com/watch?v=uu1z9ureoqy

  ahah şaka şaka! fiziki benzerlik yok denecek kada raz razzmatazz.
 • mesafe tanımadan beni mutlu eden, mükemmel lazanya yapan, çocuklar söz konusu olunca hassaslaşan, spor seven, sosyal medyadan pek hoşlanmayan, saatlerce konuşabilme potansiyelim olan güzeller güzeli sözlük yazarı. benim tatlı dostum.

  hani böyle uzun zaman görmezsiniz ama gördüğünüzde dün görmüş gibi hissedersiniz, bir yere gitme ihtimali olsa üzülürsünüz kendisi benim için tam olarak odur. kedisini ayrı, kendisini ayrı sevdiğim.
 • lazanyasını bilmem ama hanımkızımız bi' ıslak kek yapar ki akıllara zarar. iyilik timsalidir, yardımseverdir, mütemadiyen neşelidir. bu da böyle yıllık yazısı gibi oldu gerçi.
 • yaşadığım şehirden nefret ettiğimi söylerim her fırsatta, bir şehri güzel kılan insanlardır derim. ne yalan söyleyeyim bir taraftan da 'bu yaştan sonra gerçek arkadaş mı bulunur' diye de düşünürdüm. bu düşüncelerimde ne kadar da karamsar olduğumu tokat gibi yüzüme çarptı bu kadın. var dedi, bu şehirde seni mutlu edecek, keyifli zaman geçirebileceğin, iyi kalpli, güler yüzlü, yetenekli, anlayışlı, düşünceli insanlar da var..

  daha önce tanışsaydık birlikte dağlara tırmanır, bisiklet sürer, paraşütle de atlardık eminim ^^ ama hiçbir şey için geç değil, hala yapabiliriz bence.*
 • şehirdeki tüm kediler neolcakbenimbuhalime rapor vermiyor, her sabah evinin önünde miyavlamıyorsa ben de bir şey bilmiyorum. günün birinde kedilerle insanlar arasında bir ittifak kurulacak ve çevirmenlik yapması için ona gelecekler.
  miyav dili ve edebiyatı yalnızca bir yeteneği.
  harika ve candan bir arkadaş olmasının ötesinde mutfakta da harikalar yaratıyor.

  yüzü öyle duru ki saçma sapan şeyler anlatsa bile takılıp dinlersiniz.
  bazı insanlar böyle durgun bir su gibi görünüyor. derin, hayat veren ve her zaman orada.